ویژگی Surge Protection دوربین مداربسته در برابر ولتاژ برق بالا

ویژگی Surge Protection دوربین مداربسته در برابر ولتاژ برق بالا

4.4 5
ویژگی Surge Protection دوربین مداربسته در برابر ولتاژ برق بالا ویژگی Surge Protection دوربین مداربسته در برابر ولتاژ برق بالا

عملکرد پایدار دوربین مداربسته یک عنصر کلیدی در حفاظت از امنیت و دارایی افراد می باشد. صاعقه و ولتاژهای بالای ناشی از آن می تواند اختلالاتی برای دوربین مداربسته و عملکرد آن ایجاد کند.  بر اساس تحقیقات، در زمانهایی نظیر رعد و برق، القای ولتاژ تا فاصله 10 متری از کابل، کمتر از 4 کیلو ولت می باشد. آسیب به بدنه دوربین مداربسته و قطع شدن کارکرد آن می تواند صدمات جبران ناپذیری را به بار آورد. برای حل این مشکل و تخلیه جریان صاعقه راهکارهای متفاوتی از جمله نصب صاعقه گیریا شیلد محافظتی وجود دارند که هزینه بر هستند.

تکنولوژی Surge Protection دوربین مداربسته

این درحالی است که دوربین مداربسته Uniview قادرند که تغییرات ناگهانی ولتاژ را تا 6 کیلو ولت بدون نصب تجهیزات اضافی تحمل نمایند و پایداری عملکرد خود را حفظ کنند. این ویژگی دوربین مداربسته تحت شبکه یونی ویو کاربر را از خرید هرگونه تجهیزات اضافی برای محافظت از دوربین مداربسته در مقابل صاعقه بی نیاز می کند و از هرگونه ضرر و زیان ناشی از سوختگی دوربین مدار بسته نیز جلوگیری می کند. 

 

برای درک بهتر دوربین مداربسته ضد صاعقه، ویدئوی زیر را مشاهده نمایید

 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !