ویژگی Extreme Temperature تاثیر دما بر عملکرد دوربین مداربسته

ویژگی Extreme Temperature تاثیر دما بر عملکرد دوربین مداربسته

5.0 1
ویژگی Extreme Temperature تاثیر دما بر عملکرد دوربین مداربسته ویژگی Extreme Temperature تاثیر دما بر عملکرد دوربین مداربسته

تاثیر شرایط آب و هوایی بر عملکرد دوربین مداربسته

سیستم های نظارت تصویری در شرایط محیطی متفاوتی نصب می شوند. عوامل مختلف از جمله شرایط آب و هوایی، میزان روشنایی، گرما و سرما و غیره می توانند به عملکرد دوربین و کیفیت تصویر آن اثر بگذارند. شرایط آب و هوایی یکی از عوامل مهم تأثیر گذار بر عملکرد دوربین مداربسته است. بنابراین انتخاب دوربین مناسب و حفظ و نگهداری آن در شرایط آب و هوایی مختلف از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. در حال حاضر اکثر برندهای دوربین مدار بسته در بازه ی 10- درجه سانتی گراد تا 55+ درجه سانتی گراد عملکرد مناسب دارند و درصورتیکه دما بالاتر یا پایین تر از این بازه برود در عملکرد پایدار دوربین مشکل ایجاد می گردد. در خرید دوربین مداربسته مناسب باید به این نکات توجه کرد که باتوجه به شرایط محیطی که سیستم نظارت تصویری در آن نصب می گردد چه نوع دوربین مدار بسته کارایی دارد.

 

پایداری کارکرد دوربین مداربستهUniview  در دماهای مختلف

دوربین مداربسته یونی ویو قابلیت کارکرد کاملا بی نقص در محیطی با دمای 70+ درجه سانتیگراد و یا 40- درجه سانتیگراد را دارند. این قابلیت باعث تطبیق پذیری دوربین مدار بسته با شرایط آب و هوایی گوناگون میشود. به طور مثال با نصب دوربین مداربسته یونی ویو در مناطق جنوبی کشور که دمای هوای بالایی دارند و همچنین مناطق سردسیر که هوا سرد و بارش برف و باران بیشتری دارند می توانید اطمینان داشته باشید که سیستم مداربسته کاملا بدون نقص به عملکرد خود ادامه می دهد.

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !