معرفی تکنولوژی Defog یا مه زدایی دوربین مدار بسته یونی ویو و نحوه عملکرد آن

معرفی تکنولوژی Defog یا مه زدایی دوربین مدار بسته یونی ویو و نحوه عملکرد آن

5.0 1
معرفی تکنولوژی Defog یا مه زدایی دوربین مدار بسته یونی ویو و نحوه عملکرد آن معرفی تکنولوژی Defog یا مه زدایی دوربین مدار بسته یونی ویو و نحوه عملکرد آن

تاثیر مه یا آلودگی هوا بر روی تصویر دوربین مداربسته

شرایط محیطی به خصوص مه تأثیر زیادی روی کیفیت تصویر دوربین مداربسته می‌گذارد. درشرایطی که دوربین مداربسته تحت شبکه در محیط بیرون نصب شده باشد بیشتر در معرض نور، برف و باران و یا مه قرار می‌گیرد. ذرات رطوبت و بخارهای موجود در مه، تا حد زیادی کیفیت تصویررا پایین می آورند. زمانیکه هوا مه آلود و یا آلوده باشد، کیفیت تا حدی پایین می‌آید که جزئیات تصویر به وضوح دیده نمی‌شود. 

قابلیت مه زدایی دوربین مداربسته یا defog

مه زدایی دوربین مدار بسته یا defog باعث میشود در شرایط محیطی دارای مه و یا آلودگی شدید هوا بتوان تصویری با کیفیت و وضوح بالا ثبت و ضبط نمود. در حال حاضر این قابلیت بصورت دیجیتال و اپتیکال در دوربین مدار بسته Uniview ارائه می شود. لازم به توضیح می باشد در حالت مه زدایی اپتیکال نیاز به دوربین مداربسته ای می باشد که لنزی با قابلیت مه زدایی اپتیکال داشته باشد.

 

در ویدئوی زیر می توانید تفاوت حالت های مختلف تصویربرداری بدون ویژگی مه زدایی، مه زدایی اپتیکال و دیجیتال را مشاهده نمایید. 

 

 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !