یونی ویو دوربین های مداربسته دید در شب با وضوح بالا را منتشر می کند

یونی ویو دوربین های مداربسته دید در شب با وضوح بالا را منتشر می کند

5.0 1
یونی ویو دوربین های مداربسته دید در شب با وضوح بالا را منتشر می کند یونی ویو دوربین های مداربسته دید در شب با وضوح بالا را منتشر می کند

یونی ویو دوربین های مداربسته تحت شبکه ColorHunter را منتشر می کند

عدم وجود نور کافی و دید مناسب در شب، بهترین شرایط را برای فعالیت مجرمان فراهم می آورد، از این جهت بیشتر جرائم در شب اتفاق می افتند. برای پیگیری این جرائم، اطلاعاتی مفید درباره وسایل نقلیه همانند شماره پلاک، رنگ و نوع آن، و اطلاعات تکمیلی سودمند برای شناسایی مظنون همانند ویژگی های چهره، رنگ مو، قد و رنگ لباس وی، می توانند در شناسایی مجرم نقش بسزایی داشته باشند. با وجود اینکه در چند سال اخیر استفاده از دوربین های مداربسته IP در شهرها محبوبیت بیشتری پیدا کرده است، اما همچنان این دوربین ها نمی توانند بسیاری از الزامات امنیتی، از جمله دید در شب با وضوح بالا و ضبط رنگی ویدئو در نور کم را برآورده کنند.
UNV به عنوان تولید کننده پیشرو محصولات نظارت تصویری مبتنی بر IP، همواره جدیدترین تکنولوژی ها در حوزه این صنعت را عرضه کرده است. از جمله تکنولوژی ColorHunter که به تازگی منتشر شده است. دوربین های مدار بسته ColorHunter همراه با نور مکمل، ارائه جزئیات رنگی در شرایط بسیار کم نور را تضمین می کنند.

نظارت 24 ساعته در 7 روز هفته با آخرین تکنولوژی روز

ویژگی قدرتمند دوربین مداربسته ColorHunter در ثبت جزئیات رنگی در نور بسیار کم، از سه پیشرفته عمده سخت افزاری ناشی می شود

  1. دریچه دیافراگم کاملا باز
  2. سنسور BSI پروگرسیو  
  3. LEDهای کارآمد

دریچه دیافراگم کاملا باز

لنز دوربین مداربسته ColorHunter مجهز به دیافراگم کاملا باز F1.0 است که عبور نور بیشتری از لنز را امکان پذیر کرده و میزان روشنایی تصویر را به میزان قابل توجهی ارتقاء می بخشد. طبق داده های آزمایشگاهی، دیافراگم F1.0 نسبت به دیافراگم 2.0 ، 4 برابر نور بیشتری را جذب می کند.
 


 

سنسور BSI پروگرسیو

دوربین مداربسته تحت شبکه ColorHunter یونی ویو مجهز به جدیدترین سنسور BSI (Backside illuminated) است. در این سنسورها به دلیل طراحی منحصر به فرد، لایه سیلیکونی جاذب نور در بالای لایه های متال سنسور و جلوی نور قرار گرفته تا تمامی نور عبوری از لنز، جذب سنسور شده و حساسیت نوری دوربین مداربسته آی پی را به مراتب ارتقاء بخشد.
 


LEDهای کارآمد

LEDهای نور گرم از آلودگی های نوری کاسته و رنگ بندی حقیقی تصاویر را در شرایط کم نور حفظ می کند. علاوه بر آن، روشن شدن چراغ LED نقش بازدارنده را داشته و باعث هراس مجرمین می شود.


کاهش پیام های هشدار بی مورد در تاریکی

در نظارت امنیتی، برای اکثر کاربران تنها وقایع حقیقی اهمیت دارد یعنی پیام های هشداری که توسط انسان و یا وسایل نقلیه فعال می شود. تکنولوژی هوشمند پیشگیری از ورود غیر مجاز (SIP یا Smart intrusion prevention) می تواند پیام های هشدار بی مورد را فیلتر کرده و سیستم طبقه بندی انسان و خودرو را فقط بر روی سوژه مورد نظر متمرکز می کند.

از آنجایی که دقت SIP براساس کیفیت تصویر دوربین مداربسته آی پی است، تصویر در شب می تواند کار را برای این سیستم دشوار کند. برای حل این مشکل، دوربین مداربسته دید درشب رنگی ColorHunter امکان ثبت تصاویر رنگی در شرایط نزدیک به تاریکی مطلق را دارد که این امر دقت SIP را در محیط تاریک به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد. لذا نگرانی های مربوط به مسائل امنیتی نیروی حراستی شب را در برخی مناطق مرتفع می کند.
 


سناریوهای کاربرد

دوربین مداربسته ColorHunter برند UNV می تواند در شرایط بسیار کم نور، تصاویری رنگی تولید کند. ادغام این قابلیت با تکنولوژی هوشمند پیشگیری از ورود غیرمجاز، دوربین مداربسته ColorHunter را تبدیل به یک گارد محافظتی در شب می کند. دوربین مداربسته تحت شبکه ColorHunter می تواند در سناریوهای بسیار زیادی، از ساختمان های مسکونی گرفته تا پارکینگ ها، پارک ها و خیابان ها کاربرد داشته باشد.

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !