تکنولوژی Triple Stream انتقال چند تصویر به صورت همزمان دوربین مداربسته

تکنولوژی Triple Stream انتقال چند تصویر به صورت همزمان دوربین مداربسته

5.0 1
تکنولوژی Triple Stream انتقال چند تصویر به صورت همزمان دوربین مداربسته تکنولوژی Triple Stream انتقال چند تصویر به صورت همزمان دوربین مداربسته

Stream دوربین مداربسته چه معناست؟

استریم یا جریان به معنی خروجی تصویر در دوربین مداربسته تحت شبکه می باشد. دوربین های مداربسته اکثرا دارای تکنولوژی Dual Stream هستند بدین معنی که دارای دو خروجی تصویر با دو کیفیت مختلف هستند. جریان با کیفیت بالاتر برای پخش تصویر در سیستم اصلی و جریان با کیفیت پایین تر برای سایر اهداف کاربرد دارد. در قسمت تنظیمات دستگاه می توانید جریان مناسب را انتخاب کنید.

تکنولوژی Triple Stream دوربین مداربسته یونی ویو

یونی ویو در تکنولوژی Triple Stream این امکان را برای کاربر فراهم میکند که بتواند همزمان، سه نوع مختلف از تصویر دوربین مداربسته را برای دستگاه های مختلف ارسال کند.

• جریان اول که رزولوشن تصویر بالاتر و نرخ فریم کاملی (Full frame) دارد برای پخش تصاویر در سیستم نظارت تصویری اصلی به کار برده می شود.

• جریان دوم تصاویر را با وضوح پایین تری ارائه می کند و برای انتقال تصویر بر روی تلفن همراه استفاده می شود.

• جریان سوم که رزولوشن متغیری دارد و می تواند بالا، کم و یا متوسط باشد برای اهداف مختلفی استفاده میشود.

 

برای مثال میتوانید به صورت همزمان تصویر با کیفیت 1080 25fps را بر روی دستگاه ذخیره کنید، تصویری با کیفیت 1080 5fps را بر روی کامپیوتر خود ذخیره کنید و همچنین تصویری با کیفیت D1 25fps را با استفاده از انتقال تصویر دوربین مداربسته بر روی تلفن همراه خود دریافت کنید. دوربین مداربسته Uniview از قابلیت Triple Stream پشتیبانی می کند.

 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !