معرفی ویژگی SFP دوربین مداربسته یونی ویو به همراه نحوه عملکرد و مزیت آن

معرفی ویژگی SFP دوربین مداربسته یونی ویو به همراه نحوه عملکرد و مزیت آن

5.0 1
معرفی ویژگی SFP دوربین مداربسته یونی ویو به همراه نحوه عملکرد و مزیت آن معرفی ویژگی SFP دوربین مداربسته یونی ویو به همراه نحوه عملکرد و مزیت آن

ماژول SFP نوعی ماژول برای تبدیل سیگنال دیجیتال به سیگنال نوری است. مهمترین کاربرد SFP module به کارگیری آنها در فیبر نوری می باشد که می توانند مسیر انتقال اطلاعات را از طریق فیبر نوری تا ده ها کیلومتر افزایش دهند، که این میزان بسیار بیشتر از انتقال اطلاعات با استفاده از کابل های شبکه است.

با استفاده از این ماژول، سیگنال ها تقویت شده و کیفیت انتقال اطلاعات افزایش پیدا می کند. با توجه به اینکه ماژول sfp اطلاعات را با سرعت نور انتقال می دهد، بنابراین می توان گفت که سرعت انتقال اطلاعات در این نوع ماژول بسیار بالا است. علاوه بر این، به کارگیری این ماژول در زیرساخت های شبکه بهترین کیفیت تصویر را فراهم می کند.

با استفاده از دوربین مداربسته یونی ویو با ویژگی SFP دیگر نیازی به دستگاه های جانبی (Media Converter، سوئیج و ...) برای تبدیل سیگنال دیجیتال به سیگنال نوری نمی باشد که در این صورت از افت کیفیت و قطع انتقال اطلاعات جلوگیری می شود. کاربرد اصلی این ویژگی در پروژه های بزرگ که با هزینه های بالا و پیچیدگی کابل کشی های شبکه روبرو هستند به چشم می خورد.

 

چند مدل دوربین مداربسته uniview با ویژگی SFP:

• دوربین تحت شبکه بولت IPC252ERA-X22DUG

• دوربین مدار بسته باکس IPC562E-DUG

• دوربین مدار بسته تحت شبکه IPC8542ER5-DUG

 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !