معرفی تکنولوژی P2P Cloud Service یا انتقال تصاویر دوربین مداربسته یونی ویو

معرفی تکنولوژی P2P Cloud Service یا انتقال تصاویر دوربین مداربسته یونی ویو

5.0 1
معرفی تکنولوژی P2P Cloud Service یا انتقال تصاویر دوربین مداربسته یونی ویو معرفی تکنولوژی P2P Cloud Service یا انتقال تصاویر دوربین مداربسته یونی ویو

سرویس P2P Cloud چیست؟

 

یکی از نیازهای مهم کاربران سیستم نظارت تصویری قابلیت مشاهده تصاویر دوربین مداربسته با سرعت بالا، بدون قطعی و تاخیر بر روی گوشی موبایل هست. به طور کلی انتقال تصویر دوربین مداربسته به دو روش P2P و آی پی استاتیک صورت می گیرد.

 

در انتقال تصویر به روش آی پی استاتیک (IP Static) کاربر می بایست ابندا با پرداخت هزینه سالانه کمی به سرویس دهنده اینترنتی خود، سرویس آی پی استاتیک دریافت کند. این روش نیاز به انجام تنظیماتی در دستگاه NVR، مودم، موبایل یا کامپیوتر دارد که در صورت انجام تنظیمات ناقص یا اشتباه انتقال تصویر به درستی صورت نمی گیرد.

 

سرویس P2P مخفف Peer to Peer یکی از زیرشاخه های سیستم ابری یا کلود می باشد و یکی از مهم ترین کاربردهای آن در دوربین های مداربسته می باشد. سرویس P2P Cloud به کاربر این امکان را می دهد تا بتواند تصاویر ضبط شده دوربین مدار بسته را بر روی گوشی یا صفحه وب مشاهده کند.

 

سرویس P2P Cloud یا انتقال تصویر یونی ویو

 

Uniview ارائه دهنده سرویس P2P Cloud (بدون نیاز به IP Static و یا تنظیمات مودم) است که باعث دسترسی بسیارساده به دستگاه NVR از طریق تلفن هوشمند یا صفحه وب از هر کجای جهان از طریق اینترنت می گردد.

سرویس انتقال تصویر یونی ویو قادر است بدون تحریم و قطعی با سرعت بالا به فعالیت خود ادامه دهد، این در حالی است که برخی از برندهای دوربین مداربسته به دلیل تحریم قادر نیستند تصاویر دوربین مدار بسته را بر روی گوشی یا کامپیوتر منتقل کنند. 

 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !