معرفی تکنولوژی Higher Anti-Hacker سیستم عامل دستگاه ضبط تصویر یونی ویو

معرفی تکنولوژی Higher Anti-Hacker سیستم عامل دستگاه ضبط تصویر یونی ویو

5.0 1
معرفی تکنولوژی Higher Anti-Hacker سیستم عامل دستگاه ضبط تصویر یونی ویو معرفی تکنولوژی Higher Anti-Hacker سیستم عامل دستگاه ضبط تصویر یونی ویو

با توجه به حساسیت سیستم نظارت تصویری و امنیت تصاویر ضبط شده توسط آن، سیستم عامل دستگاه ضبط تصویر، نداشتن باگ و خطای هرچه کمتر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. آسیب پذیری سیستم عامل ممکن است ناشی از خطاهای کدنویسی صورت بگیرد. در مقایسه سیستم عامل لینوکس با سایرین، این سیستم از خطای بسیار کمتری برخوردار می باشد که امنیت آن را افزایش داده و از هک شدن سایبری آن جلوگیری میکند. همچنین این سیستم قادر است باگ ها را در کمترین زمان ممکن تشخیص داده و اعلام کند.

سیستم عامل لینوکس NVR یونی ویو

دستگاه ضبط تصویر یا NVR یونی ویو بر پایه سیستم عامل لینوکس می باشند. یکی از مزایای مهم سیستم NVR یونی ویو را می توان مستقل بودن این سیستم ها به معنی عدم نیاز به سیستم جانبی کامپیوتری و سرورها برشمرد که باعث پایداری سیستم و تضمین انجام وظایف در طولانی مدت می شود. همچنین ویژگی هایی مانند امکان تغییر سریع رمز عبور توسط مدیر سیستم، ارزیابی میزان قدرتمند بودن رمز عبور، غیرفعال بودن Telnet به صورت پیش فرض، از ویژگی هایی است که در برابر حمله های سایبری، (هک کردن) امن میکند.

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !