تکنولوژی تصویر رنگی در شبانه روز (Full Spectrum Light) دوربین مداربسته و کارکرد آن

تکنولوژی تصویر رنگی در شبانه روز (Full Spectrum Light) دوربین مداربسته و کارکرد آن

3.7 3
تکنولوژی تصویر رنگی در شبانه روز (Full Spectrum Light) دوربین مداربسته و کارکرد آن تکنولوژی تصویر رنگی در شبانه روز (Full Spectrum Light) دوربین مداربسته و کارکرد آن

تکنولوژی Full Spectrum Light دوربین مداربسته 

با استفاده از دوربین مداربسته سری Full Spectrum Light شرکت Uniview می توانید در تمامی ساعات شبانه روز تصویر رنگی داشته باشید. در این سری از دوربین مدار بسته علاوه بر LED مادون قرمز از LED نور مرئی به همراه یک سنسور PIR استفاده شده است. اصلی ترین تفاوت دوربین مداربسته دید در شب با دوربین مدار بسته full spectrum داشتن تصویر رنگی در تمامی ساعات شبانه روز می باشد.

 

سنسور PIR

سنسور PIR که مخفف Passive Infrared Sensor می باشد برای تشخیص حرکت بر مبنای نور مادون قرمز ناشی از گرمای موجود در محیط کاربرد دارد. استفاده از این سنسور در سیستم نظارت تصویری برای تشخیص حرکت انسان و یا کنترل عبور و مرورهای غیر مجاز می باشد. 

 

عملکرد دوربین مدار بسته Full Spectrum light یونی ویو

یونی ویو برای تشخیص و جلوگیری از ورود غیرمجازافراد به بخش های مهم تکنولوژی های هوشمند متفاوتی از جمله تشخیص ورود افراد به ناحیه غیرمجاز، تشخیص عبور از خط و تشخیص حرکت را ارائه کرده است. سنسور PIR روش جدیدی برای پوشش این هدف می باشد. اساس کار این تکنولوژی برای تشخیص ورود غیرمجاز افراد بر حسب تغییرات الگوهای گرمایی اشعه های مادون قرمز در ناحیه تعیین شده می باشد.

هنگام قرارگیری شخص در محدوده ی کاری سنسور PIR، این سنسور فعال شده و با قطع نور IR و تابیدن نور مرئی می تواند تصویری رنگی از سوژه و محیط ارائه دهد.

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !