خانه مجله خبری تکنولوژی
معرفی تکنولوژی منحصر به فرد LightHunter یونی ویو

معرفی تکنولوژی منحصر به فرد LightHunter یونی ویو

معرفی تکنولوژی منحصر به فرد LightHunter یونی ویو معرفی تکنولوژی منحصر به فرد LightHunter یونی ویو
5.0 1

اصلی ترین هدف هر سیستم نظارت تصویری مشاهده تصاویر واضح و با کیفیت در هر زمان و هر مکانی می باشد. دوربین ها برای ضبط تصاویر رنگی با وضوح بالا در شرایط نوری مختلف باید به درستی تنظیم شده باشند. تکنولوژی LightHunter به کار رفته در دوربین مداربسته UNV به همراه سنسورهای بزرگتر دارای حساسیت بالاتری هستند و میزان روشنایی تصویر را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد و باعث می شود دوربین در هر شرایط نوری، تصاویر بسیار واضح و شفاف ارائه کند.

 

تکنولوژی منحصر به فرد U-ISP یونی ویو، وضوح و درخشندگی تصاویر را بهبود می بخشد. U-ISP دارای نسل جدیدی از تکنولوژی کاهش نویز است تا نسبت نویز سیگنال و کاهش تار بودن تصویر را بهبود ببخشد. این موضوع به طور مؤثری باعث کاهش تار بودن تصویر در حین حرکت می شود و تضمین می کند که تصویر به صحنه واقعی بازگردد. با استفاده از مزایای سخت افزاری و نرم افزاری، تکنولوژی LightHunter تصویری واضح، باکیفیت، با جزئیات کامل و نور مناسب در محیط هایی با نور بسیار کم را تضمین می کند.

 

چالش ها و راهکارها:


در محیط هایی با نور کم، به کمک تکنولوژی IR میتوان به تصویری با کیفیت بالا دست پیدا کرد درحالیکه ممکن است این تصویر اطلاعات رنگی خود را از دست داده و تصاویر سیاه و سفید باشند. تکنولوژی LightHunter به کار رفته در دوربین های معمولی اطلاعات مهم تصاویر مثل شماره پلاک خودروها، رنگ، برند خودروهای نقلیه، ویژگی های ظاهری افراد مثل فرم صورت، رنگ مو، قد، رنگ لباس و … را برای کاربر فراهم می کند تا در صورت بروز حادثه اطلاعات کافی برای بررسی و تجزیه و تحلیل در اختیار کاربر قرار بگیرد.


Uniview برای حل این مشکل منابع قابل توجهی را به تحقیق و توسعه درمورد این تکنولوژی اختصاص داد و اکنون تکنولوژی LightHunter به کار برده شده در دوربین مداربسته تحت شبکه یونی ویو تصاویر شفاف و باکیفیت را به همراه تمامی جزئیات، روشنایی و رنگ واقعی ارائه می دهد.

 

الگوریتم نسل جدید U-ISP یونی ویو مزایای بسیاری از قبیل کاهش تار بودن تصویر، کاهش نویز و همچنین افزایش وضوح تصویر را به همراه دارد که باعث بهبود وضوح و درخشندگی تصاویر می شوند. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، یک فرد در حال سرقت کیف پول از یک خودرو می باشد. تصویر دوربین مداربسته معمولی پر از برفک، سیاه و سفید و غیرواضح است در حالیکه تصویر دوربین تحت شبکه یونی ویو واضح، رنگی و با جزئیات بیشتر می باشد که همگی به دلیل به کار بردن تکنولوژی LightHunter در این محصول می باشد.

 

تکنولوژی دوربین مداربسته یونی ویو

 

برنامه واقعی: 


تکنولوژی LightHunter نیازهای نظارتی کاربران را برای ارائه تصاویر با کیفیت بالا و دارای جزئیات کافی در طول شبانه روز برآورده می کند. از دوربین های LightHunter یونی ویو می توان در مدارس، پارکینگ ها، مراکز خرید، فرودگاه ها، هتل ها، بیمارستان ها و یا هر صحنه ای با نور کم که کاربران در آن به تصویر رنگی احتیاج دارند استفاده کرد.

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !