راهکار دوربین مداربسته حرارتی Uniview در مبارزه با کووید 19 به دولت تایلند کمک می کند

راهکار دوربین مداربسته حرارتی Uniview در مبارزه با کووید 19 به دولت تایلند کمک می کند

5.0 1
راهکار دوربین مداربسته حرارتی Uniview در مبارزه با کووید 19 به دولت تایلند کمک می کند راهکار دوربین مداربسته حرارتی Uniview در مبارزه با کووید 19 به دولت تایلند کمک می کند

 

همانطور که میدانید، کرونا ویروس (کووید 19) یک بیماری بسیار مسری و واگیردار است. آمارها نشان می دهد تا ماه مه سال 2020 بیش از 5 میلیون مورد ابتلا به ویروس کرونا در جهان گزارش شده است. شرکت Uniview به عنوان پیشرو در صنعت دوربین مداربسته تحت شبکه، در جهت کمک به پیشگیری و کنترل این بیماری، محصولات و راهکارهای سری سنجش دما را در بیش از 70 کشور در 7 قاره جهان ارائه کرده است.

در تایلند، موارد ابتدا به کووید 19 به بیش از 3054 نفر رسیده و میزان تلفات در اثر این بیماری نیز 57 نفر گزارش شده است. در ماه مارس دستور تعطیلی اماکن عمومی و مشاغل شهر بانکوک و چندین استان دیگر صادر شد اما در اواخر ماه می، دولت تایلند با کاهش محدودیت ها در برخی از اصناف منتخب، اجازه بازگشایی مجدد فروشگاه های بزرگ، مراکز خرید و سایر مشاغل را صادر کرد. به تدریج و با سرعتی کند، زندگی به روال عادی برمی گردد. در چنین شرایطی، چگونگی پیشگیری و کنترل این بیماری همه گیر، چالشی ست که باید با آن مواجه شد.

 

در ماه مه سال 2020، از طریق وزارت آموزش و پرورش، وزارت فناوری و دفتر نخست وزیر، Uniview راهکارها و محصولات سنجش دما از جمله دوربین مداربسته حرارتی CW-180، پنل سنجش دمای OET-213H-BTS1 و سایر محصولات سری سنجش دما را برای کمک به کنترل بیماری در شهر، ارائه داد. دستگاه های سری سنجش دمای UNV بسیار سریع و آسان قابل پیاده سازی است و با قابلیت هایی همانند سنجش دقیق دما بدون تماس فیزیکی و تشخیص پوشش ماسک بر صورت افراد، بسیار کارآمد و قابل اطمینان می باشد.

 

دوربین مداربسته حرارتی CW180 از دقت بالایی در سنجش دما برخوردار بوده و استقرار آن بسیار ساده است. این دستگاه دارای آلارم صوتی بوده و قابلیت تشخیص ماسک بر صورت و ضبط تصاویر را دارد. کارمندان می توانند به سرعت براساس تصاویر ذخیره شده در دستگاه، پرسنل مرتبط را پیدا کنند. فیلم ها و تصاویر از منابع دیگر، همانند دستورالعمل ها و تبلیغات را نیز می توان در دستگاه بارگذاری کرد و نمایش داد.

 

راهکار سنجش دمای OET-213H-BTS1 از آلارم صوتی و تشخیص ماسک بر صورت، پشتیبانی می کند. این دستگاه امکان نصب به دو حالت نصب دیواری و نصب روی استند را دارد. نمایش زمان حضور در VMS برای نظارت کارمندان بسیار مناسب بوده و رابط کاربری Restful عملکردهای بیشتر و سازگاری بهتری را برای این دستگاه فراهم آورده است.

 

شرکت Uniview همواره ساختن جهانی ایمن تر را جزء وظایف خود می داند و در این شرایط سخت، Uniview همچنان به ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و خدمات حرفه ای ادامه داده تا از طریق تامین امنیت، به بهبود جهان امروزی کمک کند. 

 

 

قابلیت های کلیدی

دوربین مداربسته حرارتی CW180 از دقت بالایی در سنجش دما برخوردار بود و دارای انعطاف پذیری در نصب و استقرار می باشد. این دستگاه دارای آلارم صوتی برای ارائه نکات است و قابلیت تشخیص ماسک، ذخیره عکس و امکان نمایش گزارش با توجه به تصویر افراد را دارد.

سنجش دقیق، خطای تشخیص دماکمتر از 0.3 درجه سانتیگراد.

دارای چندین ماژول با قابلیت های مختلف ارائه شده در یک پکیج.

پشتیبانی از پخش تبلیغات و دارای اپلیکیشن موبایل.

پیاده سازی آسان: تحویل تمامی ماژول های دستگاه بصورت یکجا ، قابلیت جابه جایی آسان دستگاه.

 

 

راهکار سنجش دمای OET-213H-BTS1 از آلارم صوتی و تشخیص ماسک بر روی صورت پشتیبانی می کند. این دستگاه امکان نصب به دو حالت نصب دیواری و نصب روی استند را دارد. نمایش زمان حضور در VMS برای نظارت کارمندان بسیار مناسب بوده و رابط کاربری Restful عملکردهای بیشتر و سازگاری بهتری را برای این دستگاه فراهم آورده است.

سنجش دما بدون تماس فیزیکی، از امکان انتقال بیماری از طریق تماس جلوگیری می کند.

اطلاعات چهره هر فرد با درجه حرارت وی مرتبط می گردد.

تشخیص دما از طریق مچ دست، قابلیت نصب در هر ارتفاعی را داشته و امکان سنجش دقیق دما برای افراد سالمندان و جوان را ممکن می سازد.

سرعت تشخیص چهره، 20 تا 30 نفر در دقیقه می باشد.

دستگاه دارای صفحه لمسی 7 اینچی است و ظرفیت 10,000 چهره، دقت 0.1 درجه سانتیگراد، خطای 0.3 درجه سانتیگراد و برد 1 تا 3 سانتی متر را دارد.

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !