یونی ویو نسل جدید محصولات Prime-I را منتشر می کند

یونی ویو نسل جدید محصولات Prime-I را منتشر می کند

5.0 1
یونی ویو نسل جدید محصولات Prime-I را منتشر می کند یونی ویو نسل جدید محصولات Prime-I را منتشر می کند

یونی ویو شرکت پیشرو در تولید دوربین مداربسته ، نسل جدید محصولات سری Prime-I خود را روانه بازار کرده است. همانطور که می دانید، قابلیت هوشمند "تشخیص عبور به منطقه غیر مجاز" در دوربین های مداربسته معمولی محدودیت هایی همانند عدم تجسم، هزینه بالای نصب، نرخ بالای خطا و غیره را دارند. با افزودن آنالیتیک پیشگیری از نفوذ هوشمند یا SIP (Smart Intrusion Prevention)  دوربین های مداربسته سری Prime-I می توانند تا حد زیادی با چالش های گفته شده مقابله کرده و با افزایش کارآیی و صرفه جویی در زمان و هزینه ها، به مشتریان کمک به سزایی کنند. بنابراین اگر می خواهید با صرف هزینه کم، از کاربردی ترین امکانات و قابلیت های هوشمند استفاده کنید، نسل جدید سری Prime-I بهترین گزینه برای شما محسوب می شود.


تصاویر روشن تر با جزئیات بیشتر

محصولات Prime-I شامل دوربین های بولت، دام و تورت لنز ثابت و موتورایز بوده و در چهار رزولوشن 2، 4، 5 و 8 مگاپیکسل ارائه می شوند که می توانند تمام نیازهای شما را در محیط های مختلف برآورده کنند. همچنین، دوربین مداربسته 5MP با هدف انطباق بهتر با نمایشگرهای واید و بهبود تجربه کاربر، نسبت ابعاد تصویر 16:9 را نیز پشتیبانی می کند.

ابعاد تصویر 4:3 ابعاد تصویر 16:9

علاوه بر این، دوربین های مداربسته موتورایز 2، 4 و 5 مگاپیکسل به لنز F1.2 مجهز شده اند که میزان انتقال نور بیشتری داشته و بنابراین کیفیت تصویر بالاتری نیز دارند. یکی از هیجان انگیزترین قابلیت های این دوربین ها تکنولوژی LightHunter است که به محصولات سری Prime-I این امکان را دارده تا در سناریوهایی با نور کم، عملکرد موثری داشته باشند. بجز دوربین های مداربسته لنز ثابت 4K ، تمامی دوربین های نسل جدید  سری Prime-I از این تکنولوژی بهره مند می باشند.


سخت افزاری با طراحی مقاوم

تمامی دوربین های مداربسته تحت شبکه سری Prime-I بدنه ی فلزی دارند و همه دوربین های مداربسته لنز موتورایز این سری، دارای سطح محافظت IP67 و IK10 هستند. شایان ذکر است که تمامی دوربین های تورت موتورایز ما دارای درجه بندی IK10 بوده و تمامی دوربین های دام موتورایز دارای میکروفن داخلی هستند. این ویژگی ها باعث شده تا محصولات Prime-I در مقایسه با محصولات هم رده برندهای دیگر، ویژگی های رقابتی بیشتری داشته باشند. 
دوربین مداربسته بولت 4K با عملکرد بازدارنده فعال (Active Deterrence) می تواند آلارم ها و موارد اضطراری را با چراغ چشمک زن و تولید صدا گزارش دهد که این امر به پیشگیری از حوادث و کاهش جرم کمک می کند.  همچنین، این دوربین مداربسته اسپیکر و میکروفون دار، از مکالمه دو طرفه برای نظارت بلادرنگ و real-time نیز پشتیبانی می کند.

دوربین مداربسته بولت

IPC2328SB-DZK-I0

 
تصویر
 جهت توضیحات بیشتر کلیک کنید  مشخصات


آنالیتیک پیشگیری از نفوذ هوشمند

با بهره گیری از نسل جدیدتر الگوریتم های هوشمند UNV، نرخ خطای تشخیص عملکرد "پیشگیری از نفوذ هوشمند" (SIP) به زیر 1 درصد رسیده است. محصولات سری Prime-I می توانند برگ ها، حیوانات، باد و سایر شاخص های بی اهمیت را فیلتر کنند. این امر موجب شده تا سیستم هشدار دوربین مداربسته تنها توسط سوژه های مهم همانند انسان ها و وسایل نقلیه غیر موتوری، فعال گردد. ویدئوهای مرتبط برای جستجوی آسان تر براساس دسته بندی مرتب می شوند. هر دسته از ویدئوها با یک قالب رنگی خاص نمایش داده شده تا دسته بندی ویدئوها برجسته تر شده و موجب ارتقاء کارایی جستجو شود.
با تمامی مزایای اشاره شده، سری جدید Prime-I می تواند در چندین پروژه همانند ویلا، کارخانه، موزه، بانک، منطقه پارک ممنوع و غیره کاربرد داشته و از همه مهمتر، قابلیت های هوشمند را با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه در اختیار مشتریان قرار دهد.

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !