نصب پنل شناسایی چهره و سنجش دمای یونی ویو در مدرسه ای در انگلستان

نصب پنل شناسایی چهره و سنجش دمای یونی ویو در مدرسه ای در انگلستان

5.0 1
نصب پنل شناسایی چهره و سنجش دمای یونی ویو در مدرسه ای در انگلستان نصب پنل شناسایی چهره و سنجش دمای یونی ویو در مدرسه ای در انگلستان

تضمین امنیت مدرسه Farrowdale در انگلستان
 

با توجه به افزایش آمار مبتلایان به کووید 19 در شهر Oldham، مدیر  مدرسه Farrowdale به دنبال راهکاری نوآورانه و موثر برای باز نگهداشتن مدرسه و تضمین امنیت و سلامت دانش آموزان بود.
 


 

با توجه به اینکه طبق اعلام NHS (سازمان خدمات سلامت ملی)، افزایش دمای بدن یکی از شاخص ترین علائم کووید 19 می باشد، مدرسه Farrowdale معتقد بود که برای تضمین سلامت دانش آموزان، نظارت دمای بدن افراد می تواند سودمند باشد. با توجه به سوابق عالی شرکت  Videcon (توزیع کننده یونی ویو) در ارائه دقیق ترین محصولات سنجش دما در بازار،  کاربر پسند بودن محصولات و ارائه راهکارهای امنیتی برای کسب و کارهای بریتانیا، مدرسه Farrowdale به این شرکت مراجعه کرد. مدرسه Farrowdale که در سال 1983 تاسیس شده، یک پیش دبستانی مستقل است. Farrowdale برای تامین امنیت دانش آموزان و کاهش ریسک ابتلای آن ها به کووید 19 از محصولات سنجش دمای یونی ویو استفاده می کند.

نحوه عملکرد محصولات سنجش دمای یونی ویو چگونه است؟
 

OET-213H پنل کنترل تردد از طریق شناسایی چهره به همراه ماژول دیجیتالی تشخیص دماست. استفاده از این دستگاه بسیار آسان است، بدین طریق که در جلوی درب به دانش آموزان خوش آمدگویی شده و از آنها درخواست می شود که جلوی پنل بایستند، در این حین دوربین مداربسته حرارتی دمای بدن دانش آموزان را تشخیص و نمایش می دهد.

همچنین این دستگاه به دلیل تشخیص دما بدون نیاز به تماس فیزیکی می تواند دمای بدن حداکثر 20 دانش آموز را همزمان سنجش کند. بنابراین روند سنجش دما سریع تر شده و ریسک ابتلا به بیماری کاهش پیدا می کند.
 


Zoe Campbell مدیر مدرسه Farrowdale اظهار داشت: "ما تکنولوژی سنجش دما در فرودگاه ها و مکان های عمومی را دیدیم و به فکر افتادیم که این روش برای محافظت از نه تنها دانش آموزان، بلکه معلمان و والدین نیز موثر خواهد بود.
ما اندیشیدیم که تنها راه ادامه کار مدرسه، وجود یک سیستم شناسایی چهره و سنجش دمای بی نیاز از تماس فیزیکی است.
من از نصب سریع سیستم شناسایی چهره و دقت به جزئیات بسیار رضایت دارم و تاکید می کند که مراکز آموزشی تلاش بیشتری کرده و با استفاده از این دستگاه سلامت محصلان را تضمین کرده و از گسترش ویروس کرونا جلوگیری کنند. "

 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !