چرا استفاده از دستگاه استریل UV یونی سناگ برای حفظ سلامت شما مفید است؟

چرا استفاده از دستگاه استریل UV یونی سناگ برای حفظ سلامت شما مفید است؟

5.0 1
چرا استفاده از دستگاه استریل UV یونی سناگ برای حفظ سلامت شما مفید است؟ چرا استفاده از دستگاه استریل UV یونی سناگ برای حفظ سلامت شما مفید است؟

چرا استفاده از دستگاه استریل UV یونی سناگ برای حفظ سلامت شما مفید است؟
باکتری و ویروس ها همیشه به صورت نامحسوس در اطراف شما وجود دارند.

شاید جمله بالا در نظر اول به شوخی شباهت داشته باشد، اما در واقع این یک هشدار است. حجم وسیعی از این میکروب ها در محیط پیرامون ما یافت می شود، اما به دلیل سایز کوچک، با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیستند. 
 

 

چه سطوحی بیشتر در معرض تجمع باکتری قرار می گیرد؟ 

اکثر افراد تصور می کنند که بیشترین حجم باکتری در سرویس بهداشتی وجود دارد. این در حالیست که طبق نتایج آزمایشگاهی حدود 1.2 میلیون نوع باکتری روی تیغ اصلاح وجود دارد که این تعداد 125 برابر باکتری های سرویس بهداشتی است. ماسک ها 31 برابر، مسواک ها 21 برابر و موبایل ها 18 برابر باکتری بیشتری نسبت به سطح سرویس بهداشتی دارند.

بجز موارد بالا، لوازم دیگری که در زندگی روزمره خود نیز استفاده می کنیم نیز پوشیده از باکتری است، لوازمی همانند کلیدها، کنترل از راه دور، هدست و غیره.

ویروس کووید می تواند تا 28 روز روی صفحه موبایل زنده بماند

 

 
براساس گزارش BBC "محققان بر این باورند که ویروس کووید 19 می تواند به مدت 28 روز در سطوحی همانند اسکناس، صفحه موبایل و استیل ضدزنگ زنده بماند.
یافته های آژانس علمی ملی استرالیا حاکی از آن است که سارس-کووید-2 می تواند بیش از آنچه تصور می شد زنده بماند. آزمایشات قبلی نشان می داد که سارس-کووید-2  می تواند دو تا سه روز روی اسکناس و شیشه و تا شش روز روی پلاستیک و استیل ضد  زنگ زنده بماند ، البته نتایج متفاوتی در هر آزمایش بدست آمده است.
با این حال ، تحقیقات آژانس استرالیایی CSIRO نشان داد که این ویروس "بسیار قوی" است و می تواند به مدت 28 روز در سطوح صاف، مانند سطح شیشه ای که در صفحه تلفن های همراه و اسکناس های پلاستیکی و کاغذی و در محیط هایی که این وسایل معمولا نگهداری می شوند، همانند دمای معمولی 20 درجه سانتیگراد و در تاریکی، زنده بماند.
در مقایسه با ویروس سارس ، ویروس آنفولانزا می تواند در همان شرایط به مدت 17 روز زنده بماند.
مطالعاتی که مجله ویروس شناسی منتشر شد نیز نشان می دهد که سارس-کووید-2 در محیط گرم، کمتر از محیط خنک زنده می ماند. سطح آلوده به این ویروس بعد از 24 ساعت ماندگاری در دمای 40 درجه سانتیگراد دیگر امکان مبتلا کردن افراد را ندارد. همچنین این ویروس روی سطوح صاف ماندگاری بیشتری دارد. " 
 

دستگاه استریل Unisnug

تخصص شرکت Unisnug تولید محصولات بهداشتی و مراقبت شخصی است، این شرکت همواره سعی کرده تا به روزترین محصولات این حوزه را با توجه به نیازهای بهداشتی روزمره انسان ها فراهم کند. محصول اصلی این کمپانی دستگاه استریل است که از سلامتی شما و اطرافیانتان محافظت می کند.


این محصول قابل اطمینان و کارآمد بوده و استفاده از آن بسیار راحت است. موثرترین طول موج برای استریل کردن رنج 260 تا 280 نانومتر است که می تواند ساختار DNA/RNA باکتری را نابود کرده و از این طریق باکتری ها را از بین ببرد. طبق آزمایشهای رسمی و معتبر ، در طی 10 دقیقه ضدعفونی سریع ، دستگاه استریل Unisnug می تواند باکتریهای اشرشیاکلی و استافیلوکوک اورئوس را تا 99.9٪ از بین برده و سطح را تا 100000 بار ضد عفونی کند. به بیانی دقیق تر، توسط سطح بازتاب کننده این دستگاه، نور UV به صورت 360 درجه پخش شده و تمامی نقاط اجسام را 100% ضدعفونی می کند. 
 

 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !