اسکنر زیر خودرو

اسکنر زیر خودرو

4.3 3
اسکنر زیر خودرو اسکنر زیر خودرو

با توجه به نیازهای روز افزون امنیتی و چالش های مربوط به کنترل ورود و خروج ماشین ها در مکان هایی همانند نقاط مرزی و یا در سازمان های نظامی و مناطق فوق سری، نیاز به وسیله ای برای کنترل سریع و موثر وسایل نقلیه در این مناطق و ذخیره ی اطلاعات مرتبط با آن، بسیار حس می شود. در دنیای امروزی که بسیاری از حوادث تروریستی با هدف خرابکاری و سوء قصد به افراد خاص و برجسته اتفاق می افتد، این وسیله هم برای امنیت سازمان ها و اماکن سودمند می باشد و هم امنیت جانی افراد را تضمین می کند.

 

بدون شک، در وضعیت دنیای امروزی، بازرسی از وسایل نقلیه بسیار مهم و ضروری و در عین حال کاری زمان بر و خسته کننده می باشد، مخصوصا بازرسی زیر وسایل نقلیه با روش های سنتی و استفاده از نیروی انسانی. نکته قابل توجه این است که زیر وسایل نقلیه، معمولا محلی ست که می توان اشیاء خطرناک را بدون اطلاع راننده و سرنشینان، در آن جاسازی و پنهان کرد. اجازه ی ورود این وسایل نقلیه بدون وجود وسیله ای برای غربالگری می تواند  عواقب و آسیب جدی به اموال و جان افراد وارد کند.

 

ویژگی های فنی دستگاه اسکنر زیر خودرو
 

 

قابلیت اسکن رنگی زیر خودرو حتی تا سرعت 60km/h

ثبت تصاویر با وضوح بالا تا رزولوشن 4096p

ارتفاع شاسی خودرو از 50 تا 3000 میلی متر

عرض شاسی خودرو تا 4500میلی متر

محدودیتی در طول شاسی برای اسکن وجود ندارد

راهکاری یکپارچه در یک دوربین مداربسته تعبیه شده در داخل دستگاه ، نیاز به صرف هزینه اضافی برای خرید سرور گران قیمت ندارد

مناسب برای تمامی شرایط آب و هوایی و شرایط سخت محیطی، کار در شرایط دمایی -40 تا 70+ درجه سانتیگراد و دارای استاندارد IP68

دارای دوربین هوشمند با زاویه دید 170 درجه و قابلیت فشرده سازی تصاویر، امکان تنظیم خودکار یا دستی ویژگی های تصویری همانند White Balance و Exposure

اسکن زیر خودرو در کمتر از 1 ثانیه با درصد دقت بالای %99.9

قابلیت ادغام با سیستم تشخیص پلاک خودرو و سیستم تشخیص چهره

ورودی برق 24V DC و متوسط میزان توان مصرفی 150 وات

 

 دستگاه اسکنر زیر خودرو UNV پورتابل و قابل حمل می باشد و با داشتن وزن تنها 26 کیلوگرم، نسبت به مدل مشابه خود در برندهای دیگر بسیار سبک تر بوده و به راحتی امکان جابه جایی و استفاده در مناطق حساس امنیتی را دارد. این دستگاه مجهز به LED نور مرئی بوده و با کمک لنز واید 170 درجه، امکان عکس برداری رنگی از زیر خودرو را با کیفیت فوق العاده 4 مگاپیکسل در هر شرایط نوری فراهم کرده و هیچ محدودیتی برای طول خودرو ندارد. همچنین ، این دستگاه دارای درجه بندی IP68 بوده و کاملا ضدآب می باشد و امکان کار در شرایط سخت محیطی از دمای -40 تا +70 درجه سانتیگراد را دارد. از موارد استفاده این دستگاه می توان به سازمان های دولتی، نظامی، نقاط مرزی و غیره اشاره کرد.

مشخصات فنی دستگاه

 

 

تصاویر

 

 

 

 

 

 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !