Uniview آیفون تصویری منتشر می کند

Uniview آیفون تصویری منتشر می کند

5.0 1
Uniview آیفون تصویری منتشر می کند Uniview آیفون تصویری منتشر می کند

Uniview آیفون تصویری منتشر می کند

Uniview، پیشگام صنعت نظارت تصویری، محصول جدیدی را برای بازار مصرف عرضه می کند. نام این محصول Video Doorbell یا همان آیفون تصویری باشد. هنگامی که بازدیدکنندگان زنگ در را بزنند و یا هنگامی که سنسور تشخیص حرکت دوربین فعال شود، صاحبان خانه اعلان های فوری را از طریق دستگاه های هوشمندی همانند تلفن همراه دریافت می کنند. بعد از پاسخ دادن به اعلان، آنها قادر خواهند بود تا در هر جای دنیا از طریق نرم افزار موبایل کاملا رایگان این محصول، تصویر بازدید کنندگان را مشاهده کرده، صدای آنها را بشنوند و با آن ها مکالمه زنده داشته باشند. 

 

 

خانه خود را از راه دور نظارت کنید

امکان شخصی سازی منطقه تشخیص حرکت وجود دارد، این بدین معناست که شما می توانید با انگشتان دست، منطقه تشخیص را ترسیم کنید. هنگامی که فردی وارد این منطقه می شود، شما هشدارهای فوری را از طریق تلفن هوشمند دریافت خواهید کرد. به کمک این قابلیت شما می توانید در هر مکان و نقطه ای، از راه دور منزل خود را نظارت کنید.

 

می توانید از هر جایی، زنگ در را پاسخ دهید

این آیفون با دوربین فوق عریض تصاویری بسیار شفاف با کیفیت 1080p را نمایش داده و امکان مکالمه دو طرفه با کیفیت بالا را فراهم می کند. این دستگاه با کاهش نویز محیط، امکان مکالمه HD را ممکن کرده و با ارائه تصویری مشابه به پانوراما، تمامی جزئیات بیرون درب خانه شما را نمایش می دهد. شما می توانید هر زمان و در هر مکانی به زنگ در پاسخ دهید.

نظارت آسان منزل

امکان اتصال آیفون تصویری UNV به سیم کشی آیفون قبلی، برای برق رسانی بدون وقفه دستگاه وجود دارد. این آیفون دارای ورودی برق بوده و کاملا با سیستم برق رسانی موجود در خانه شما سازگاری دارد. همچنین، هرآنچه نیاز دارید تا این آیفون را در چند دقیقه، بدون نیاز به کمک نیروی حرفه ای، نصب کنید، در اختیار شما می باشد.

 

ذخیره سازی امن ویدئوها

امکان ضبط و مشاهده ویدئو و تصاویر در کارت حافظه داخلی با ظرفیت 128 گیگابایت وجود دارد. قابلیت ضبط تمامی رخدادها و تماس ها به شما کمک کرده تا هیچ حادثه مهمی را از دست ندهید.

 

طراحی شده برای تمامی شرایط محیطی

با طراحی مقاوم در برابر آب و هوا و استاندارد IP65، این دستگاه قادر خواهد بود تا تحت شرایط سخت محیطی به عملکرد عادی خود ادامه دهد. این بدین معنیست که نیازی به حفظ و نگهداری دستگاه در فضای داخل نمی باشد. 

بنابراین مهم نیست که هوا بارانی باشد یا برفی، همیشه می توانید از تمامی اتفاقات در پی یک صدای "دینگ دانگ" مطلع شوید!

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !