Uniview ارائه دهنده دوربین مداربسته تحت شبکه برای کارخانه کیاموتورز

Uniview ارائه دهنده دوربین مداربسته تحت شبکه برای کارخانه کیاموتورز

5.0 1
Uniview ارائه دهنده دوربین مداربسته تحت شبکه برای کارخانه کیاموتورز Uniview ارائه دهنده دوربین مداربسته تحت شبکه برای کارخانه کیاموتورز

کیاموتور، خودروساز کره ای است که به عنوان زیر مجموعه ای از "هیوندای موتور گروپ" در کشور کره جنوبی فعالیت می کند و در سال 2013 با تولید ۲٫۷۵ میلیون دستگاه خودرو، دومین خودروساز برتر کره جنوبی شناخته شد.


کیاموتورز هم اکنون در کشورهای: آمریکا، چین، کره جنوبی، ویتنام و اسلواکی دارای کارخانه های تولیدی متعددی است. همچنین دفتر مرکزی این شرکت در شهر سئول کره جنوبی واقع شده است. 


کیاموتورز اسلواکی، یکی از پیشرفته ‌ترین کارخانه ‌های ماشین سازی کیاموتورز است که در بخش "تپلیکا ناد واهوم" (Teplicka nad Vahom) شهر "ژیلینا" (Zilina) در جمهوری اسلواکی قرار دارد.


سیستم نظارت تصویری این کارخانه، شامل دوربین مداربسته تحت شبکه و دستگاه NVR توسط Uniview تامین شده است.

بخش قابل توجهی از دوربین های نصب شده در این کارخانه، در بخش های کلیدی خط تولید قراردارند که به ناظران اجازه بررسی جزئیات فرآیند تولید خودرو را می دهند.

 

بهینه سازی تصاویر برای نظارت دقیق فرآیند خودروسازی

 

با بهینه سازی تصاویر، فرآیند ساخت خودروها با جزئیات، به صورت آنی به اپراتور نشان داده می شود. با استفاده از این ویژگی، اپراتور قادر خواهد بود در صورت مشاهده مشکل یا خطا در روند تولید، سریعا عملیات تولید را متوقف و به حل مشکل بپردازد.

 

همزمان با بهینه سازی فوق، تمام فعالیت های ربات ها با عکسبرداری از مراحل مختلف فرآیند (Snapshot) آرشیو می شوند. این فعالیت ها با شماره شناسایی خودرو (VINs) ثبت می گردد که امکان گزارش گیری دقیق را برای اپراتورها فراهم می نماید.

 

با این بهینه سازی، اپراتور می تواند تمام فعالیت های ربات ها را در قالب گزارش های مختلف به صورت مستند ذخیره نماید که این گزارشات علاوه بر اطلاعات نوشتاری شامل تصویر و ویدئو نیز هستند.

 

Uniview ارائه دهنده دوربین مداربسته برای کیاموتورز

 

راهکار جدید Uniview برای سیستم نظارت تصویری

 

شرکت Uniview در خط تولید این کارخانه ماشین سازی شیوه ای نوین برای سیستم نظارت تصویری با دوربین های مداربسته به کار برده است که بر اساس این راهکار، دوربین های مداربسته فقط ضبط تصاویر را به صورت عادی بر عهده ندارد، بلکه با ثبت لحظات کلیدی در فرآیند تولید، امکان مقایسه بین زمان های حساس در این فرآیند با تولیدات قبلی در اختیار اپراتور قرار می دهند.

 

علاوه بر این، شرکت Uniview با تکنولوژی اختصاصی خود به نام U-code میزان استفاده از پهنای باند شبکه و همچنین فضای ذخیره سازی را در این مجموعه به شدت کاهش داده است.

 

دوربین های صنعتی شرکت Uniview با طراحی مناسب، علاوه بر کیفیت تصویر بسیار بالا، امکانات مناسبی را نیز برای محیط های صنعتی مدرن ارائه می دهند.

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !