معرفی اولین کیت Ultra 265 PoE در جهان توسط یونی ویو

معرفی اولین کیت Ultra 265 PoE در جهان توسط یونی ویو

5.0 1
معرفی اولین کیت Ultra 265 PoE در جهان توسط یونی ویو معرفی اولین کیت Ultra 265 PoE در جهان توسط یونی ویو

معرفی اولین کیت Ultra 265 PoE در جهان توسط یونی ویو 

اخیرا یونی ویو برای اولین بار در دنیا کیت Ultra 265 PoE را معرفی کرده است. این کیت که بیشتر مناسب فروشگاه هایی با ابعاد متوسط می باشد شامل یک دستگاه NVR با چهار/هشت رابط ویدئویی، چهار دوربین است. از مزایای این کیت می توان به عملکرد راحت، قیمت مناسب، پشتیبانی از جدیدترین تکنولوژی فشرده سازی به نام Ultra 265 ( کاهش چشمگیر فضای ذخیره سازی و هزینه ذخیره سازی ) اشاره کرد. 

 

راهکار مطمئن، حرفه ای، با قیمت مناسب

بیشتر فروشگاه ها برای ضبط تصویر دوربین های موجود در فروشگاه از کامپیوتر استفاده می کردند. این روش در مقایسه با دستگاه ضبط تصویر یونی ویو که دارای طراحی منحصر به فرد و مختص ذخیره سازی است دارای معایب بسیاری می باشد. به طور مثال کامپیوترها به راحتی قابل هک و ویروسی شدن هستند، توانایی عملکرد 24ساعته و بدون خاموش شدن را ندارند درنتیجه هارددیسک آنها هم قابلیت ضبط شبانه روزی تصاویر را ندارد، به نسبت دستگاه NVR از هزینه بالاتری هم برخوردار هستند.

 

توانایی بالا در تعدیل و کنترل دمای دستگاه

یکی از مسائلی که کاربران همواره از آن ناراضی هستند صدای زیاد فن دستگاه، اختلال در عملکرد دستگاه در صورت قطع شدن فن و عمر کوتاه فن ها می باشد. حل این مشکل برای تولیدکنندگان کار راحتی نیست اما یونی ویو با ارائه راهکار جدید این مشکل را نیز حل کرده است. راهکار یونی ویو برای حل این مشکل استفاده از قطعاتی با دوام و کم مصرف و حذف فن بود تا سیستم در شرایط قابل اطمینان نگه داشته شود.


پشتیبانی از ویژگی 300 متر PoE (انتقال برق و تصویر روی کابل شبکه) بدون نیاز به تنظیمات سخت
کاربر به کمک این ویژگی می تواند دوربین و دستگاه NVR را از دورترین فاصله هم به سادگی به هم متصل کند. همچنین می تواند با چند مرحله ساده تصویر مستقیم و تصاویر ضبط شده ی مکان موردنظر را به طور شبانه روزی در 7 روز هفته دردست داشته باشد. فقط کافیست دوربین را به رابط PoE متصل کند.
ورژن جدید نرم افزار EZView از جستجوی اتوماتیک دستگاه تحت شبکه LAN و ست کردن DST روی رابط APP  پشتیبانی می کند. 


سیستم P2P Cloud   

محصولات یونی ویو که از سرویس P2P Cloud پشتیبانی می کنند به کاربران این امکان را می دهند تا فقط بوسیله یک تلفن هوشمند در هر جایی که هستند مکان موردنظرشان را مشاهده کنند. این سیستم در زمان بروز مشکل سریعا برای تلفن هوشمند کاربر هشدار ارسال می کند. 
همچنین محصولات یونی ویو از سیستم Cloud Upgrade نیز پشتیبانی می کنند، به این خاطر کاربر می تواند تنها با یک کلیک روی دستگاه به آخرین ورژن firmware دسترسی پیدا کند. 

 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !