پروژه‌های موفق Uniview: نمایشگاه بین المللی شانگهای

پروژه‌های موفق Uniview: نمایشگاه بین المللی شانگهای

5.0 1
پروژه‌های موفق Uniview: نمایشگاه بین المللی شانگهای پروژه‌های موفق Uniview: نمایشگاه بین المللی شانگهای

درباره نمایشگاه


مرکز نمایشگاهی شانگهای چین (Shanghai Expo Center) محلی برای ارائه خدمات متنوع به عموم مردم است که در نوامبر 2001 با تصویب دولت چین راه اندازی گردید. این مرکز نمایشگاهی شامل 200/000 مترمربع فضای داخلی و 100/000 مترمربع فضای خارجی است و دارای 17 سالن نمایشگاهی، اتاق های کنفرانس، مراکز تجاری مختلف و هتل جهت اقامت بازدیدکنندگان می باشد. تا سال 2011 مبلغ 591 میلیون دلار در این مرکز سرمایه گذاری شده است و سالیانه بیش از 4 میلیون نفر از آن بازدید می کنند.

 

راهکار شرکت Uniview

 

نمایشگاه شانگهای به عنوان یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری فصل تابستان در کشور چین شناخته می شود. با توجه به حجم گسترده تردد در این مکان، تصویربرداری با کیفیت بالا، ذخیره سازی تصاویر به مدت طولانی و مدیریت یکپارچه دوربین ها با استفاده از نرم افزار مدیریت تصاویر، ویژگی های مورد نیاز برای تامین امنیت این مجموعه در بخش سیستم های نظارت تصویری بوده است.

 

شرکت Uniview با بررسی دقیق شرایط محیطی نمایشگاه شانگهای، محصولاتی (شامل دوربین مداربسته تحت شبکه، دستگاه NVR و نرم افزار مدیریت تصاویر) با ویژگی های فوق و متناسب با نیازها، جهت پوشش نظارت تصویری این مرکز ارائه داده است. 

 

برای پوشش تصویری، دوربین هایی با کیفیت تصویر Full-HD 1080P در این مرکز استفاده شده که امکان دسترسی اپراتور به تصاویری با جزئیات و کیفیت بالا را فراهم نموده است.

 

همچنین، به منظور ذخیره سازی داده، در حجم و ضریب اطمینان بالا، از IP SAN های حرفه ای در کنار سیستم مدیریت مرکزی ذخیره سازی در این پروژه استفاده شده است. 

 

به علاوه، راهکار اجرا شده در این مجموعه به شکلی است که در آینده اضافه شدن تجهیزاتی مانند آلارم، به سیستم اصلی بدون مشکل انجام خواهد شد. 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !