پروژه های موفق Uniview نصب دوربین مداربسته در کارخانه Grolleman Coldstore هلند

پروژه های موفق Uniview نصب دوربین مداربسته در کارخانه Grolleman Coldstore هلند

5.0 1
پروژه های موفق Uniview نصب دوربین مداربسته در کارخانه Grolleman Coldstore هلند پروژه های موفق Uniview نصب دوربین مداربسته در کارخانه Grolleman Coldstore هلند

کارخانه Grolleman Coldstore یکی از پیشرفته ترین کارخانه های منجمدسازی و بسته بندی در اروپاست که تمامی مراحل بسته بندی، خنک سازی، منجمدسازی و انبار محصولات را انجام می دهد. این کارخانه با داشتن 4 شعبه و 2500 کارمند در هلند و 1 شعبه در آلمان و شرکت حمل و نقل شخصی برترین کارخانه در بازار بنلوکس (اتحادیه همکاری بلژیک، هلند و لوکزامبورگ) محسوب می شود.
قبلا این کارخانه از دوربین آنالوگ 600 tvl استفاده می کرد اما با افزایش نیاز کارخانه به داشتن تصاویری با کیفیت بالاتر و رزولوشن بیشتر برای نظارت به روند کار و عملکرد کارکنان تصمیم به جایگزینی سیستم نظارت تصویری موجود در کارخانه گرفت.

 

راهکار ارائه شده ی Uniview:

Uniview متناسب با نیاز این کارخانه دوربین مداربسته تحت شبکه اسپیددام 2 مگاپیکسل با زوم 30 برابر، دوربین مداربسته تحت شبکه دام 2 مگاپیکسل با لنز ثابت، دوربین مداربسته تحت شبکه مینی بولت 2 مگاپیکسل با لنز ثابت و دو دستگاه ضبط تصویر SATA NVR فراهم کرد که تمامی قسمت های کارخانه از جمله ورودی ها، محیط داخلی و بیرونی را پوشش بدهد.

 

ذخیره سازی، فعال سازی و عملکرد در دمای خیلی پایین:

دوربین مداربسته تحت شبکه Uniview قادر است در محیطی با دمای 40- درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتی گراد بدون نقص فعالیت کند.

 

به کارگیری راهکارهای هوشمند در کنترل فرآیند تولید:

کارخانه Grolleman نیاز به یک نمای کلی از کارخانه و همچنین تصاویر واضح و با کیفیت داشت تا بتواند عملکرد تمامی کارکنان را زیرنظر داشته باشد تا در صورت بروز خطا و خسارت از طرف کارکنان با آنها برخورد کند.

 

عملکرد کاربرپسند:

دوربین مداربسته و دستگاه ضبط تصویر یونی ویو از 300 متر PoE (انتقال برق و تصویر روی کابل شبکه) پشتیبانی می کنند که این ویژگی کمک به سزایی در نصب آسان محصولات می کند. در این پروژه برای نصب جداگانه ی دوربین های داخل و خارج فروشگاه در مجموع 1.7 کیلومتر کابل مصرف شد.

دستگاه ضبط تصویر Uniview برای تسهیل مدیریت، اطلاعات و آمارهای بدست آمده از شمارش افراد را به صورت دوره ای نمایش می دهد. این ویژگی هوشمند به کاربران کمک می کند تا با جست و جو برحسب زمان به راحتی تمامی اتفاقات را بررسی کنند.

 

تجهیزات سرویس Cloud:

دستگاه ضبط تصویر (NVR) یونی ویو از عملکرد P2P پشتیبانی می کند، کاربران می توانند در هر زمان و هر مکان تصاویر ضبط شده و تصاویر آنلاین دوربین را با تلفن هوشمند خود مشاهده کنند. مشتریان این فروشگاه هم می توانند به کمک سرویس P2P Cloud روند بسته بندی کالا را مشاهده کنند.

 

بخشی از گفته های مدیر امنیتی کارخانه Grollman Coldstore:

“به کمک محصولات یونی ویو (دوربین مداربسته، دستگاه ضبط تصویر و …) می توانیم سریعا از هرگونه مشکل و خطر اطلاع پیدا کنیم. ما از تصاویر واضح و با کیفیت دوربین مداربسته یونی ویو بسیار راضی هستیم. همچنین برای نشان دادن روند کار به مشتریان خود از نرم افزار مدیریت تصاویر EZview استفاده می کنیم. ما از محصولات حرفه ای و کاربرپسند یونی ویو بسیار راضی هستیم. ”

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !