پروژه نصب دوربین مداربسته یونی ویو در 231 ایستگاه عوارضی در هند

پروژه نصب دوربین مداربسته یونی ویو در 231 ایستگاه عوارضی در هند

5.0 1
پروژه نصب دوربین مداربسته یونی ویو در 231 ایستگاه عوارضی در هند پروژه نصب دوربین مداربسته یونی ویو در 231 ایستگاه عوارضی در هند

یکی از اصلی ترین اهداف هر دولتی تامین امنیت شهروندان آن است و مهم نیست که شهر چقدر بزرگ باشد. اداره ی راهداری ملی هند مشتاق بود تا مشکلات ناشی از دوربین های مداربسته که در سیستم نظارت تصویری قبلی استفاده می شدند مثل عدم تشخیص پلاک خودروها در شب را حل کند. در سال 2015، اداره راهداری ملی هند تصمیم گرفت تا با استفاده از دوربین مداربسته تحت شبکه یونی ویو امنیت شهر و شهروندان را بهبود ببخشد. امروزه 231 عوارضی در هند به محصولات نظارت تصویری با کیفیت یونی ویو مجهز شده اند. 

 

پروژه نصب دوربین مداربسته یونی ویو


بزرگراه های محلی راه های اصلی یک کشور برای مسافرین و کالاها هستند. برای مدیریت وضعیت و اطلاعات وسایل نقلیه در 231 عوارضی، بیش از 1300 دوربین مداربسته تحت شبکه یونی ویو و بیش از 200 دستگاه NVR نصب شده است. در طول سه سال گذشته محصولات UNV هیچ مشکلی در ارائه شبانه روزی تصاویر با کیفیت نداشتند و برای مسئولین اداره راهداری این اطمینان را ایجاد کردند که اطلاعات تمامی وسایل نقلیه به درستی ضبط شده و کاربران می توانند به راحتی آنها را جستجو کنند.  
علاوه بر این، محصولات UNV مزایای دیگری را هم برای اداره راهداری ملی هند فراهم کردند. به عنوان مثال، دوربین های مدار بسته یونی ویو با محدوده ولتاژ گسترده 25٪± می توانند تحت شرایط ناپایدار ولتاژی (نوسانات برق) به خوبی عملکرد خود را ادامه دهند. به کمک قابلیت بازیابی ANR دستگاه های NVR یونی ویو، در شرایطی که شبکه پایدار نباشد، دوربین می تواند به سرعت تغییرات لازم را انجام بدهد و ذخیره سازی را بر روی کارت حافظه انجام دهد تا هیچ ویدئو و تصویری از بین نرود. پس از اتصال دوباره ی شبکه، ویدئوهای ذخیره شده بر روی کارت حافظه به طور خودکار به دستگاه ضبط تصویر اصلی ارسال می شوند. 
به گفته یکی از کاربران اداره راهداری ملی هند، آنها به محصولات نظارت تصویری UNV اعتقاد دارند، زیرا این محصولات پایدار و حرفه ای هستند. این محصولات نیازهای آنها را برای داشتن تصاویر با کیفیت در طول شبانه روز برآورده می سازند. به غیر از ایستگاه های عوارضی هند، برخی از فرودگاه ها و هتل های پیشرفته نیز از محصولات حرفه ای و باکیفیت یونی ویو استفاده می کنند. در حال حاضر Uniview یک نام تجاری بسیار محبوب در بین صنعت حفاظت و امنیت است که قادر به ارائه محصولات قابل اعتماد و با کیفیت بالا است." 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !