پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در هتل لیکسوس، مراکش

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در هتل لیکسوس، مراکش

5.0 1
پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در هتل لیکسوس، مراکش پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در هتل لیکسوس، مراکش

کشور مراکش، در ساحل اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه قرار دارد و با داشتن چندین هزار کیلومتر مرز آبی در شمار بهترین مقاصد ساحلی دنیا به شمار می رود. هتل لیکسوس (Lixus) با داشتن 5 هکتار مساحت و امکانات تفریحی مختلف یکی از محبوب ترین هتل های مراکش محسوب می شود که سالانه توریست های زیادی را پذیرش می کند. این هتل برای نظارت همه جانبه بر تمامی بخش های هتل و تامین امنیت مسافران محصولات نظارت تصویری باکیفیت UNV و راهکارهای هوشمند آن را انتخاب کرد.

 

از جمله موارد مهم در این پروژه می توان به پوشش تمامی مناطق داخلی، راهروها، بخش های اصلی، محوطه بیرونی و پارکینگ اشاره کرد. به دلیل رفت و آمدهای مکرر در این هتل، داشتن تصویر واضح و شفاف با کیفیت بالا یک نیاز مهم به شمار می رود. آنالیز هوشمند تصاویر ضبط شده با 9 تکنولوژی متفاوت از جمله تشخیص چهره و شمارش افراد، عملکرد پایدار و بدون نقص در شرایط محیطی با رطوبت بالا از دیگر نیازهای مهم این پروژه محسوب می شوند.

 

پروژه نصب دوربین مداربسته یونی ویو

 

نکات مهم در این راهکار:

 

1. استاندارد IP67: دوربین های مداربسته UNV با استاندارد IP67 دارای بالاترین درجه محافظتی در برابر نفوذ آب، گرد و غبار هستند. به کمک این ویژگی دوربین در شرایطی با رطوبت بالا به درستی کار می کند.

2. حالت راهرو: به کمک ویژگی Corridor Mode دوربین مداربسته، امکان مشاهده بخش های مفید تصویر در راهروهای طولانی 80% بیشتر از حالت عادی فراهم می شود.

3. عملکرد PoE: دوربین های تحت شبکه UNV از PoE (انتقال برق و تصویر بر روی کابل شبکه) برای تامین برق استفاده می کنند، داشتن یک منبع برق یکسان برای مدیر هتل Lixus بسیار مناسب و کارآمد بود.

4. تکنولوژی Ultra 265: تکنولوژی فشرده سازی Ultra 265 به کار رفته در دوربین های تحت شبکه UNV باعث کاهش هزینه های ذخیره سازی تا 95% می شود.

 

پروژه نصب دوربین مداربسته یونی ویو

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !