پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در نمایندگی BMW، آفریقای جنوبی

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در نمایندگی BMW، آفریقای جنوبی

5.0 1
پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در نمایندگی BMW، آفریقای جنوبی پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در نمایندگی BMW، آفریقای جنوبی

BMW یکی از موفق ترین و سودآورترین مارک های لوکس ماشین و جزو 20 شرکت بزرگ چند ملیتی در جهان است که در سال 1916 تاسیس شد و در مونیخ آلمان مستقر است. در حال حاضر BMW خودروهای لوکس و موتور سیکلت تولید می کند و همچنین تا سال 1945 موتورهای هواپیما نیز تولید می کرده است.

BMW Menlyn Auto یکی از بزرگترین نمایندگی های BMW در آفریقای جنوبی است. با توجه به نیازهای امنیتی این نمایندگی، یونی ویو راهکار نظارت تصویری جامعی را با بیش از 100 دوربین مداربسته ارائه کرد که در آن با استفاده از دوربین های UNV و پوشش تمامی بخش های نمایندگی از سرقت خودروها جلوگیری می شود. پس از ارائه ی این راهکار، سطح ایمنی Menlyn Auto بهبود پیدا کرد. 

 

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

 

نکات مهم این راهکار

 

تکنولوژی فشرده سازی Ultra265

در مقایسه با هزینه بالای ذخیره سازی دوربین 4MP و 4K با وضوح بالا، هزینه ذخیره سازی با استفاده از راهکار Ultra 265 بسیار پایین است. این راهکار در عین حال که باعث کاهش 95 درصدی حجم ذخیره سازی و 75 درصدی هزینه ی ذخیره سازی می گردد اما همچنان کیفیت تصاویر را حفظ می کند.

 

 

ویژگی های هوشمند

دوربین های مداربسته UNV از ویژگی های هوشمند شامل تشخیص چهره، تشخیص عبور از خط، تشخیص ورود به منطقه غیرمجاز، شمارش افراد و ... پشتیبانی می کنند. عملکرد تشخیص چهره در دوربین UNV بدین صورت است که فرد هدف شناسایی شده و بلافاصله هشدار ارسال می شود. عملکرد تشخیص عبور از خط در راهکار نظارت تصویری  ویدئویی عمدتا برای نظارت و محافظت از مناطق مهم و کنترل شده اجرا می گردد.

 

دوربین fisheye با تصویر 360 درجه

دوربین های تحت شبکه fisheye یونی ویو با کیفیت 4K می توانند نمای 360 درجه و تصاویر فوق العاده با کیفیت HD را به نمایش بگذارند، بالاترین رزولوشن در این دوربین ها ممکن است به 12MP هم برسد. علاوه بر این، حالت e-PTZ برای نمایش تصاویر دقیق در نقاط خاص کمک می کند و از آنجاییکه در دوربین fisheye میکروفن به کاررفته شده است، امکان ضبط صدا نیز در سیستم وجود دارد.

 

قابلیت رمزگشایی قوی

در راهکار نظارت تصویری ارائه شده به نمایندگی Menlyn از دستگاه های ضبط تصویر سری NVR516 استفاده شده است که می توان 2 کارت رمزگشایی به آنها اضافه کرد تا توانایی رمزگشایی را تقویت کند و به 112 کانال 2 مگاپیکسلی برساند. از این رو، این راهکار برای ساخت یک اتاق کنترل با مانیتورهای چندگانه مفید است.

 

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !