پروژه موفق Uniview تجهیز دوربین مداربسته نمایشگاه ماشین SW انگلیس

پروژه موفق Uniview تجهیز دوربین مداربسته نمایشگاه ماشین SW انگلیس

3.0 1
پروژه موفق Uniview تجهیز دوربین مداربسته نمایشگاه ماشین SW انگلیس پروژه موفق Uniview تجهیز دوربین مداربسته نمایشگاه ماشین SW انگلیس

نمایشگاه ماشین Station Wagon در پیتربورو، یکی از بزرگترین نمایشگاه های ماشین انگلستان است که بیش از هزاران ماشین در انبار آن وجود دارد. این نمایشگاه برای نظارت همه جانبه به بخش های مختلف و جلوگیری از دزدی نیاز به یک سیستم نظارت تصویری مطمئن و قدرتمند داشت.

 

در بزرگترین نمایشگاه ماشین انگلیس UNV نصب دوربین مداربسته

 

محصولات نظارت تصویری UNV به دلیل کیفیت بالا، عملکرد عالی و پشتیبانی فنی مناسب انتخاب شدند. Uniview در این راهکار نظارت تصویری خرید دوربین مداربسته اسپیددام 8MP، دوربین Fisheye 8 مگاپیکسل، دوربین تحت شبکه 5 MP سری StarView به همراه NVR 64 کانال را پیشنهاد کرد که تصاویر همگی این دوربین ها از طریق مانیتورهای بخش کنترل مرکزی قابل مشاهده و کنترل هستند.

 

نکات مهم این پروژه:

 

پروژه نصب دوربین مداربسته یونی ویو برای نمایشگاه ماشین

 

تصویربرداری رنگی در شب: دوربین مداربسته تحت شبکه باکس UNV سری StarView+ قابلیت ارائه تصاویر رنگی و باکیفیت بالا را در محیط هایی با نور بسیار کم (لوکس نوری 0.0005) دارد.

تصاویر پانورامای 360 درجه: دوربین آی پی Fisheye یونی ویو با امکان پوشش تمامی مناطق و ارائه تصاویر 360 درجه گزینه ی بسیار خوبی برای پوشش فضاهای وسیع می باشد. یکی دیگر از مزیت های کاربردی این دوربین میکروفون داخلی می باشد.

NVR قدرتمند با کارایی بالا: NVR یونی ویو با قابلیت ذخیره سازی فوق العاده، بسیار قدرتمند و انعطاف پذیر هستند. این NVR ها قابلیت صرفه جویی 75 درصدی در  پهنای باند و فضای ذخیره سازی را دارند.

 

نصب دوربین مداربسته یونی ویو در نمایشگاه ماشین

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !