تامین امنیت جام جهانی 2018 روسیه با دوربین های مداربسته هوشمند Uniview در شهر کالینینگراد

تامین امنیت جام جهانی 2018 روسیه با دوربین های مداربسته هوشمند Uniview در شهر کالینینگراد

5.0 1
تامین امنیت جام جهانی 2018 روسیه با دوربین های مداربسته هوشمند Uniview در شهر کالینینگراد تامین امنیت جام جهانی 2018 روسیه با دوربین های مداربسته هوشمند Uniview در شهر کالینینگراد

کالینینگراد – غربی ترین شهر روسیه، بندر مهم دریای بالتیک و پل ارتباطی به اروپا – میزبانی مسابقات جام جهانی فیفا 2018 را به عهده دارد. با توجه به اینکه این روزها بیش از 1.5 میلیون توریست و طرفدار جام جهانی فوتبال به روسیه سفر می کنند، امنیت عمومی شهروندان، بازیکنان و بازدیدکنندگان مهمترین نکته و یک چالش بزرگ محسوب می شود.

Uniview، تولید کننده پیشرو در زمینه محصولات نظارت تصویری در جهان، راهکارهای نظارت تصویری هوشمند با کیفیت بالا را برای این شهر فراهم کرده تا شهروندان و توریست ها در امنیت و آرامش باشند و از مسابقات لذت ببرند.

 

 

در این مورد، Uniview صدها دوربین مداربسته تحت شبکه با کیفیت بالا و مجهز به تکنولوژی های روز دنیا در اطراف شهر کالینینگراد نصب کرد که جاده های اصلی، قطب های حمل و نقل و مناطق توریست خیز را تحت پوشش خود قرار می دهد. دوربین های مداربسته یونی ویو قادرند تا در طول شبانه روز تصاویر باکیفیت و واضح با بالاترین امنیت داده های رمزگذاری شده را ضبط کنند. دوربین های مدار بسته ارائه شده در این راهکار شامل ویژگی های پیشرفته از جمله انتقال شبکه نوری، 60 فریم در ثانیه، تعدیل نور زیاد (ویژگی HLC) و تصویربرداری رنگی با کیفیت عالی در شب (ُویژگی Starlight) و غیره می باشند. در این پروژه، Uniview مثل همیشه بر کیفیت و قابل اطمینان بودن محصولات تاکید دارد. از آنجاییکه روسیه منطقه ای سردسیر هست، دوربین مداربسته تحت شبکه یونی ویو با داشتن طراحی منحصر به فرد و مطمئن و پشتیبانی از استاندارد IP67 (ضد آب، گرد و غبار) می تواند به راحتی تا دمای 55- درجه سانتی گراد به عملکرد خود ادامه دهد. همچنین برای افزایش بهره وری، دوربین های UNV از ویژگی های هوشمندی از جمله تشخیص چهره، شمارش افراد، تشخیص ورود به منطقه غیرمجاز، تشخیص عبور از خط و غیره پشتیبانی می کنند.

 

امروزه کالینینگراد تنها شهری نیست که از تکنولوژی های هوشمند و پیشرفته ی Uniview استفاده می کند. یونی ویو به عنوان یکی از 6 تولید کننده برتر در بازار جهانی، دارای 14 سال تجربه در زمینه تولید سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه است و راهکارهای ارزشمندی را برای بیش از 140 کشور ارائه کرده است. یونی ویو برای فراهم کردن جدیدترین تکنولوژی ها و محصولاتی با کیفیت هر چه بیشتر برای مشتریان جهانی خود از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !