پروژه های موفق Uniview نصب دوربین مداربسته در رستورانهای زنجیره ای مک دونالد، بحرین

پروژه های موفق Uniview نصب دوربین مداربسته در رستورانهای زنجیره ای مک دونالد، بحرین

5.0 1
پروژه های موفق Uniview نصب دوربین مداربسته در رستورانهای زنجیره ای مک دونالد، بحرین پروژه های موفق Uniview نصب دوربین مداربسته در رستورانهای زنجیره ای مک دونالد، بحرین

با پیشرفت سریع تکنولوژی و تجهیزات نظارت تصویری، دوربین های آنالوگ قدیمی دیگر قادر به رفع نیازهای امنیتی کاربران نبودند و به تدریج دوربین های مداربسته تحت شبکه جایگزین دوربین های مداربسته آنالوگ شدند. تمامی شعب رستوران زنجیره ای s'McDonald بحرین (27 شعبه) برای حفاظت بیشتر از مشتریان، دوربین های مداربسته Uniview و راهکارهای هوشمند آن را جایگزین سیستم های قدیمی کردند.

 

رستوران زنجیره ای مک دونالد بحرین به عنوان یکی از محبوب ترین رستوران ها تلاش می کند تا به مشتریان خود خدمات با کیفیت در محیطی امن و آرام ارائه کند. به همین خاطر، تمامی شعب مک دونالد دوربین های مداربسته تحت شبکه و دستگاه ضبط تصویر (NVR) یونی ویو را جایگزین سیستم نظارت تصویری آنالوگ قبلی کردند. Uniview تولید کننده ی پیشرو در زمینه دوربین مداربسته و دارای 13 سال تجربه در ارائه راهکارهای نظارت تصویری هوشمند برای صنایع مختلف می باشد.

 

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

 

نکات مهم این پروژه دوربین مداربسته

  •  عملکرد فوق العاده ویژگی  WDR   تمامی دوربین های مداربسته UNV دارای محدوده دینامیکی 120 دسی بل هستند. این ویژگی از سیاه شدن تصویر در قسمت هایی که تضاد نوری بالایی وجود دارد به خصوص قسمت های ورودی جلوگیری می کند و تصویر واضح و شفاف ارائه می کند.

 

  •  اطمینان پذیری بالا  تمامی دستگاه های NVR یونی ویو از یک منبع برق قدرتمند اضافه برخوردارند و به کمک ویژگی N+1 hot spare عملکرد صحیح و با ثبات سیستم را تضمین می کنند.

 

  •  استفاده آسان  اساس عملکرد دوربین های اسپیددام UNV بسیار ساده و کاربرپسند می باشد. کاربر قادر است به کمک کیبوردهای UNV جهت حرکت دوربین های اسپیددام را کنترل کند.

 

علاوه بر رستورانهای زنجیره ای، پروژه دوربین مداربسته یونی ویو صنایع دیگری را نیز شامل می شود که شامل هتل های درجه یک جهانی، مراکز خرید، سیستم های نظارت شهری، بانک ها، بیمارستان ها، مراکز تحصیلی، کارخانه ها و کسب کار های کوچک و غیره می باشد. Uniview در ارائه خدمات با کیفیت، راهکارهای هوشمند با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا به مشتریان خود در سراسر جهان از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !