پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در موزه Memory and Tolerance، مکزیک

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در موزه Memory and Tolerance، مکزیک

5.0 1
پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در موزه Memory and Tolerance، مکزیک پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در موزه Memory and Tolerance، مکزیک

 موزه نه تنها نهادی است که به آثار هنری اهمیت میدهد، بلکه برای یادآوری و الهام بخشیدن به افراد جامعه یک بخش حیاتی و مهم محسوب می شود. موزه ی “Memory and Tolerance” یک موزه ی بسیار محبوب در مکزیک است. در این موزه حوادث تاریخی و جنایات انجام شده توسط انسانها به نمایش گذاشته می شود. این موزه تلاش می کند تا کانالی برای درک تنوع فرهنگ ها باشد و گامی در جهت ریشه کن کردن نفرت و نسل کشی بردارد.  اخیرا Uniview برای حفاظت از این موزه راهکار نظارت تصویری کامل فراهم کرده است. 

 

پروژه-دوربین-مداربسته

 

کیفیت تصویر عالی، ویژگی های هوشمند کارآمد و طراحی رابط کاربری سفارشی دلایلی هستند که این موزه دوربین مداربسته Uniview را برای سیستم نظارت تصویری خود انتخاب کرد. در بخش ورودی موزه، دوربین های مداربسته دام 4 مگاپیکسل نصب شدند. با عملکرد برجسته ی ویژگی WDR، دوربین های دام UNV می توانند حتی در شرایطی با تضاد نوری بالا تصاویر واضح و شفاف به نمایش بگذارند و از سیاه شدن تصویر جلوگیری کنند. دوربین های مدار بسته تحت شبکه UNV با ویژگی Corridor Mode قادرند تمامی راهرو ها و سالن های نمایشگاه را پوشش بدهند. در این حالت مشاهده بخش های مفید تصویر نسبت به حالت عادی 80٪ افزایش پیدا می کند.

 

به کمک ویژگی های هوشمند از جمله تشخیص چهره، تشخیص عبور از خط، تشخیص ورود به منطقه غیرمجاز، تشخیص اشیاء گمشده، تشخیص اشیاء متحرک، شمارش افراد و جستجوی هوشمند، سطح امنیتی در موزه به طرز چشمگیری بهبود پیدا کرده و کارکنان امنیتی موزه می توانند در زمان های اضطراری سریعتر و کارآمدتر عمل کنند.

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !