پروژه های موفق Uniview نصب دوربین مداربسته در بزرگترین مسجد آفریقا

پروژه های موفق Uniview نصب دوربین مداربسته در بزرگترین مسجد آفریقا

5.0 1
پروژه های موفق Uniview نصب دوربین مداربسته در بزرگترین مسجد آفریقا پروژه های موفق Uniview نصب دوربین مداربسته در بزرگترین مسجد آفریقا

مسجد الحسن الثانی بزرگترین مسجد آفریقا و یکی از 5 مسجد برتر دنیاست که در سال 1993 در کازابلانکا (مراکش) ساخته شد. این مجموعه ی مذهبی و فرهنگی در کنار اقیانوس اطلس واقع شده است. برای ساخت این بنا با مساحتی حدود 9 هکتار، تقریبا 600 میلیون دلار هزینه شده است. ساکنان مراكش در ساخت این مسجد از جدیدترین فن آوری ها و تکنولوژی های روز دنیا استفاده کردند و امروزه این شاهکار منحصر به فرد به "هشتمین شگفتی جهان" شهرت دارد.

Uniview، به عنوان یکی از 6 تولید کننده برتر سیستم های نظارت تصویری در جهان، راهکارهای نظارت تصویری کامل و هوشمندی را برای محافظت از این مکان مقدس فراهم کرده است.

 

 

نکات مهم این پروژه:

 

دوربین های سری StarView: یونی ویو در این پروژه از دوربین های مداربسته بولت سوپر استارلایت با امکان ضبط تصاویر شفاف و رنگی در محیط هایی با نور بسیار کم (تا لوکس نوری 0.0005) استفاده کرده است.

 

Ultra265: به عنوان یک تکنولوژی فشرده سازی پیشرفته، Ultra265 می تواند در مقایسه با H.264 پهنای باند دوربین مداربسته را تا 95٪ کاهش دهد که این امر باعث صرفه جویی چشمگیری در هزینه ها نیز می گردد.

 

ویژگی های هوشمند: تمامی قسمت های این مسجد با دوربین های مدار بسته هوشمند UNV تحت پوشش قرار گرفتند. به کمک ویژگی های هوشمند دوربین های تحت شبکه یونی ویو ازجمله تشخیص چهره، تشخیص عبور از خط، شمارش افراد و ... نظارت همه جانبه و دقیق در هر لحظه و هرمکان امکان پذیر می باشد. علاوه بر این زمانی که کاربران بازپخش (playback) را مشاهده می کنند امکان جستجوی هوشمند بر اساس پارامترهای هوشمند نیز برای آنها مهیا می گردد و می توانند به سرعت به ویدئوی مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

 

پشتیبانی از PoEدوربین های آی پی Uniview با پشتیبانی از 250 متر PoE (انتقال برق و اطلاعات بر روی کابل شبکه)، مشکلات و سختی های کابل کشی در ساختمانهای مرتفع را برطرف کرده اند.

 

استاندارد IP67 (ضد آب، گرد و غبار): از آنجاییکه مسجد الحسن ثانی در کنار اقیانوس قرار گرفته و رطوبت و نمک زیادی در این محیط وجود دارد، نیاز شدیدی به تجهیزات نظارت تصویری ضدآب وجود داشت. دوربین های مدار بسته UNV با پشتیبانی از استاندارد IP67 (ضد آب، گرد و غبار) عملکرد بدون نقص سیستم نظارت تصویری را در این شرایط تضمین می کنند.

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !