پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی مریدا، مکزیک

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی مریدا، مکزیک

5.0 1
پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی مریدا، مکزیک پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی مریدا، مکزیک

حفاظت از جان و مال شهروندان یک مسئله حیاتی برای مسئولین شهرها محسوب می شود که روز به روز به اهمیت آن افزوده می شود. دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی مریدا، با صداقت و مسئولیت پذیری، از طریق یک فعالیت مستمر در نوسازی و حرفه ای سازی نیروهای پلیس، مشارکت در پیشگیری از جرم و احترام به حقوق بشر از مردم یوکاتان محافظت می کند. Uniview راهکارهای نظارت تصویری کاملی را برای دستیابی به بالاترین سطح کیفیت و الزامات امنیتی برای این دبیرخانه فراهم کرده است.

 

Uniview طیف وسیعی از دوربین مداربسته تحت شبکه با کیفیت بالا را به دبیرخانه شورای عالی Merida ارائه کرد. با توجه به مکان مورد استفاده، دوربین مدار بسته اسپیددام با سرعت گردش بالا، دوربین مداربسته بولت یا دوربین مداربسته تحت شبکه دام ضدضربه به کار برده شدند. برای فراهم کردن امنیت در مناطق حساس مدل های خاصی از دوربین مداربسته آی پی به خوبی به کار برده شدند. علاوه بر کیفیت تصویر عالی و عملکرد آسان، دستگاه ضبط تصویر NVR یونی ویو به دلیل داشتن سیستم سازگار و انعطاف پذیر، امکان ادغام آسان در سیستم های مدیریت امنیتی موجود را فراهم می کنند.

 

با استفاده از دستگاه های UNV، می توان یک منطقه بزرگ را تنها از طریق یک واحد کنترل کرد که این ویژگی بسیار کارآمد است. یکی از مهم ترین ویژگی های دوربین مداربسته یونی ویو عملکرد WDR و طراحی با کیفیت بالا می باشد. ویژگی WDR وضوح و کیفیت بالای تصویر را در زمانی که تضاد نوری بالا (برای مثال نور زیاد ورودی ساختمان) در محیط وجود دارد را تضمین می کند و از سیاه شدن تصویر جلوگیری می نماید. دستگاه های UNV با داشتن پوشش مناسب و پشتیبانی از استاندارد IP67 (ضد آب، گرد و غبار) برای مناطق گرمسیری و آب و هوای شرجی مناسب هستند. محصولات نظارت تصویری باکیفیت UNV قادرند بدون نقص به مدت سه سال مداوم به فعالیت خود ادامه دهند. تمامی محصولات تحت شبکه UNV از تکنولوژی فشرده سازی منحصر به فرد Ultra265 بهره می برند که موجب کاهش 95 درصدی حجم ذخیره سازی و 75 درصدی هزینه ی ذخیره سازی می شوند. حتی اگر پهنای باند در مریدا محدود باشد، ویدئوهای چندین دوربین به راحتی قابل انتقال می باشند.

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !