پروژه های موفق Uniview: سیستم نظارت شهری تروآ، فرانسه

پروژه های موفق Uniview: سیستم نظارت شهری تروآ، فرانسه

5.0 1
پروژه های موفق Uniview: سیستم نظارت شهری تروآ، فرانسه پروژه های موفق Uniview: سیستم نظارت شهری تروآ، فرانسه

شهر تروآ یکی از شهرهای تاریخی فرانسه می باشد که مسئولین آن به دلیل کیفیت بالای دوربین مداربسته UNV، قیمت اقتصادی و به صرفه، بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و هماهنگی با سایر برندهای عضو ONVIF محصولات و راهکارهای نظارت تصویری باکیفیت UNV را بهترین انتخاب برای تامین امنیت در این شهر دانستند. دوربین های مداربسته تحت شبکه اسپیددام UNV جایگزین سیستم نظارت تصویری آنالوگ قبلی شدند و در بخش های مختلف از جمله ایستگاه های اتوبوس، پارک ها و بخش های صنعتی نصب شدند. تا کنون بیش از 200 دوربین مداربسته یونی ویو در این شهر نصب شده و این تعداد رو به افزایش می باشد.

 

 

نکات مهم پروژه:

 

  • تکنولوژی فشرده سازی Ultra265: در تمامی دوربین های مداربسته تحت شبکه UNV تکنولوژی فشرده سازی پیشرفته Ultra265 به کار برده شده که پهنای باند را تا 95% کاهش می دهد. 

 

  • استاندارد IP67: دوربین های UNV با استاندارد IP67 دارای بالاترین درجه محافظتی در برابر نفوذ آب، گرد و غبار هستند. این ویژگی پایداری عملکرد دوربین را در روزهای بارانی، برفی و یا رطوبت بالا تضمین می کند.

 

  • ویژگی Starlight: دوربین مداربسته تحت شبکه باکس UNV با ویژگی Starlight قادر است در محیط هایی با لوکس نوری بسیار پایین (لوکس نوری 0.0005) تصاویر رنگی و با کیفیت بالا ارائه کند.

 

  • اقتصادی و به صرفه: دوربین های مداربسته UNV علی رغم بهره مندی از تکنولوژی های متعدد و عملکرد مطمئن بسیار اقتصادی و به صرفه هستند.

 

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !