پروژه های موفق uniview: نصب دوربین مداربسته در نیروگاه خورشیدی بلاروس

پروژه های موفق uniview: نصب دوربین مداربسته در نیروگاه خورشیدی بلاروس

5.0 1
پروژه های موفق uniview: نصب دوربین مداربسته در نیروگاه خورشیدی بلاروس پروژه های موفق uniview: نصب دوربین مداربسته در نیروگاه خورشیدی بلاروس

Uniview برای بزرگترین نیروگاه خورشیدی بلاروس راهکار نظارت تصویری شامل دوربین مداربسته و دستگاه ضبط تصویر فراهم کرد. این نیروگاه با مساحت 16 هزار متر مربع و ظرفیت برق 18.48 مگاوات در نزدیکی نیروگاه هسته ای چرنوبیل قرار دارد.

 

نکات مهم این راهکار عبارتند از:

  •  محدوده تحت پوشش: از آنجاییکه این نیروگاه بسیار وسیع است، کنترل ورود و خروج افراد به آن بسیار سخت می باشد. راهکار یونی ویو برای حل این مشکل استفاده از دوربین مداربسته با ویژگی هوشمند تشخیص ورود به منطقه غیرمجاز بود تا در صورت ورود افراد به داخل محوطه سریعا تشخیص داده شود و آلارم برای کاربران ارسال گردد. دوربین های مداربسته یونی ویو در امتداد نرده ها نصب شدند.

 

 

  • دستگاه ضبط تصویر NVR516: دستگاه ضبط تصویر به کار برده شده در این راهکار قابلیت رمزگشایی 32 تا 64 کانال را دارد و همچنین برای ذخیره سازی اطلاعات از تکنولوژی RAID پشتیبانی میکند که باعث افزایش کارایی و حفاظت از داده ‌ها می‌شود. 

 

  • آنتی استاتیک: یکی از مشکلاتی که کاربران در هنگام استفاده از دوربین مداربسته در نیروگاه ها با آن مواجه می شوند تاثیر منفی نیروهای تولید شده بر عملکرد دوربین مداربسته است. اما دوربین  مداربسته یونی ویو قابلیت تحمل تغییرات ناگهانی ولتاژ را تا 4 کیلو ولت و تخلیه هوا را نیز تا 8 کیلوولت بدون نصب تجهیزات اضافی دارد. این دوربین ها از طریق ESD ها (تخلیه الکترواستاتیکی) آزمایش میشوند و دارای نشان بازرگانی CE (مورد قبول اروپا) هستند. 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !