پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در برج Transworld، قطر

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در برج Transworld، قطر

5.0 1
پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در برج Transworld، قطر پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در برج Transworld، قطر

برای تمامی کاربران امنیتی، حفظ امنیت ساختمان ها یک اولویت محسوب می شود. از این رو استقرار یک سیستم امنیتی پایدار و قابل اطمینان در ساختمان ها به خصوص در ساختمان های تجاری امری حیاتی می باشد. Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین مداربسته تحت شبکه، برای برج Transworld قطر راهکار نظارت تصویری کامل با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا فراهم کرده است. 

 

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

 

گروه Transworld یک سازمان حمل و نقل است که در سال 1977 تاسیس شده و در بمبئی قرار دارد. این گروه در سراسر جهان از جمله امارات متحده عربی، ایالات متحده، عربستان سعودی، عمان، قطر، کویت، پاکستان، سریلانکا، هنگ کنگ، سنگاپور، پاکستان و 28 شهر هند و ... شعبه دارد.

 

نیازهای پروژه و راهکار نظارت تصویری Uniview:

در این پروژه اصلی ترین نیاز اپراتورها، نظارت تصویری روی بخش های اصلی، کنترل دسترسی ها و کنترل محیط اطراف بود. در راهکار ارائه شده از طرف Uniview بیش از 150 دوربین مدار بسته، 3 دستگاه NVRحرفه ای ، مانیتور و چندین سوئیچ فراهم شدند تا تمامی نواحی ساختمان را تحت پوشش قرار دهند. برای نقاط اصلی امکان مشاهده ی تصویر بر روی چندین نمایشگر به طور همزمان نیز فراهم شد. با وجود این امکانات نظارتی کاربران می توانند تمامی بخش ها را تحت نظر داشته باشند، از حوادث مطلع شوند و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ مناسب ارائه کنند.

 

نکات مهم پروژه:

 

قابلیت رمزگشایی بالای دستگاه NVR516: دستگاه NVR516 برای پروژه هایی که تا 128 کانال اتصال نیاز دارند طراحی شده است. علاوه بر این 12 کانال HDMI برای کارت رمزگشایی موجود است. به عبارت دیگر، NVR516 می تواند 112 کانال با کیفیت Full-HD را با 7 مانیتور HD رمزگشایی کند.

 

ذخیره سازی قدرتمند: دستگاه های NVR516 با امکان اتصال 16 هارددیسک و قابلیت افزایش تا 48 هارددیسک قادرند تا 288 ترابایت اطلاعات را ذخیره کنند.

 

پایداری سیستم: دستگاه قدرتمند NVR516 دارای عملکرد سخت افزاری و نرم افزاری فوق العاده قوی هستند. Uniview برای نگه داشتن امنیت اطلاعات در بالاترین سطح امنیتی، تکنولوژی های ویژه ای را در NVR516 به کار برده است. دستگاه NVR516 با پشتیبانی از RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 به همراه ویژگی Hot Swap مانع از دست رفتن اطلاعات شده و همچنین با داشتن منبع تغذیه پشتیبان باعث جلوگیری از قطع شدن فعالیت سیستم می گردد.

 

Uniview علاوه بر ساختمان های تجاری، صنایع دیگری را نیز تحت پوشش خود قرار داده است که شامل هتل های درجه یک، مراکز خرید، پروژه های نظارت شهری، بانک ها، بیمارستان ها، مراکز تحصیلی، سایت های صنعتی و کارخانجات و غیره می شود. Uniview متعهد به ارائه محصولات با کیفیت بالا برای مشتریان جهانی می باشد.

 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !