پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در نیروگاه برق جاکارتا، اندونزی

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در نیروگاه برق جاکارتا، اندونزی

5.0 1
پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در نیروگاه برق جاکارتا، اندونزی پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در نیروگاه برق جاکارتا، اندونزی

PLN، یک شرکت برق دولتی اندونزیایی است که اکثریت برق کشور اندونزی را تولید می کند. در سال 2014 و 2015 این شرکت در لیست 500 شرکت برتر بین المللی (فورچون جهانی ۵۰۰) قرار داشت. PLN برای سیستم نظارت تصویری ایستگاه های برق خود، دوربین مداربسته Uniview را انتخاب کرد. در حال حاضر بیش از 100 ایستگاه به محصولات نظارت تصویری UNV مجهز شده اند.
 

پروژه دوربین مداربسته Uniview

 

عملکرد یک ایستگاه برق تامین برق مطابق با نیازهای یک ولتاژ خاص است. قدرت الکتریکی ممکن است از ژنراتور یا سایر ایستگاه ها گرفته شود. یک دکل برق  همچنین انتقال جریان برق را از یک خط به یک خط دیگر تنظیم می کند تا به مصرف کننده برسد.از آنجاییکه این نیروگاه نقش مهمی را در تولید، مدیریت و کنترل برق روزانه به عهده دارد، تجهیزات مورد استفاده در آن باید دارای قابلیت اطمینان بالا و کیفیت خوب باشند. 

 

پروژه دوربین مداربسته Uniview

 

در این راهکار بیش از 800 دوربین تحت شبکه UNV در قسمت های مختلف نصب شدند که شامل دوربین مینی بولت 4 مگاپیکسل برای استفاده داخلی، دوربین اسپیددام 2 مگاپیکسل با 30 متر دید در شب برای نظارت در فضای باز و NVR 32/16 کانال برای مدیریت و ذخیره سازی می شود. در طراحی دوربین های UNV از شیشه های ضد بازتاب نور استفاده شده که باعث افزایش 8 درصدی برد مادون قرمز و جلوگیری از بازتاب نور مادون قرمز در لنز و همچنین دفع حشرات در شب می شود و تصویر با کیفیت بالا را در شب و روز به نمایش می گذارد. دوربین های UNV دارای ویژگی های هوشمندی از جمله تشخیص چهره، تشخیص عبور از خط، تشخیص ورود به منطقه غیرمجاز، شمارش افراد و ... است. به عنوان مثال، در عملکرد تشخیص عبور از خط که می تواند برای جلوگیری از تخریب عمدی مورد استفاده قرار گیرد، هشدار بلافاصله پس از تشخیص، به اتاق کنترل ارسال می شود.


براساس گزارش سالانه 2017 از موسسه تحقیقاتی حرفه ایIHS Markit ، Uniview به عنوان ششمین تولید کننده در بازار جهانی نظارت ویدئویی با 2.8 درصد سهم بازار رتبه بندی شده است. Uniview سرمایه گذاری خود را در زمینه ی توسعه محصول و نوآوری ادامه خواهد داد. 

 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !