پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در شهرک Razeen ابوظبی، امارات

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در شهرک Razeen ابوظبی، امارات

5.0 1
پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در شهرک Razeen ابوظبی، امارات پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در شهرک Razeen ابوظبی، امارات

ابوظبی پایتخت کشور امارات متحده عربی و یکی از معروف ترین شهرهای صنعتی آن می باشد. به دلیل وجود کارخانجات متعدد در ابوظبی تعداد زیادی شهرک مسکونی با بیش از 100 هزار ساکن در این منطقه وجود دارد.

بعد از حل مشکل مسکن کارگران، نگرانی برای تامین امنیت این شهرک ها و ساکنین آنها بوجود آمد چرا که در این مناطق علاوه بر تعداد بالای ساکنین، اماکن عمومی مختلف مانند مراکز خرید، رستورانها، اماکن رفاهی، مساجد و ... وجود داشت.

 

پروژه نصب دوربین مداربسته یونی ویو در شهرک ابوظبی، دبی

 

برای حل مشکل تامین امنیت در این مناطق دوربین های مداربسته UNV انتخاب شدند. Uniview با ارائه راهکار های نظارت تصویری هوشمند مناسب این منطقه چالش های امنیتی این مناطق را حل کرد. در راهکار ارائه شده از طرف Uniview بیش از 1200 دوربین مداربسته هوشمند، چندین دستگاه NVR 516 کانال برای مدیریت و ذخیره سازی و 2 دستگاه سرور یکپارچه سازیUnicorn  وجود دارد.

 

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو در ابوظبی دبی

 

نکات مهم در این راهکار:

قابلیت ذخیره سازی و رمزگشایی قوی: دستگاه ضبط تصویر (NVR) 516 کانال یونی ویو امکان اتصال 16 هارددیسک با قابلیت افزایش تا 48 هارددیسک را دارد. همچنین می تواند تا 112 کانال با کیفیت HD را همزمان رمزگشایی کند.

 

ویژگی های هوشمند: دوربین های مداربسته هوشمند UNV تمامی بخش های این شهرک ها را تحت پوشش خود قرار دادند. ویژگی های هوشمند این دوربین ها از جمله تشخیص چهره، تشخیص عبور از خط، تشخیص ورود به منطقه غیرمجاز، شمارش افراد و ... به کاربران کمک می کنند تا مدیریت بهتری داشته باشند.

 

سرور یکپارچه سازی قدرتمند Unicorn: nیک پلتفرم نظارت تصویری هوشمند است که دارای ذخیره سازی مطمئن و پایدار، ارتباط قدرتمند، خروجی های تصویر متنوع و مدیریت جامع می باشد. از ویژگی های این سرور می توان به پشتیبانی از تکنولوژیRAID 0,1,5,6,10، امکان اتصال 16 هارددیسک با قابلیت ارتقاء تا 48 هارددیسک، مدیریت 2000 دوربین/1000 دستگاه و دسترسی 100 کاربر به صورت همزمان را دارد.

 

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو در ابوظبی دبی

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !