پروژه‌های موفق Uniview سیستم نظارت شهری کامپالا اوگاندا

پروژه‌های موفق Uniview سیستم نظارت شهری کامپالا اوگاندا

5.0 1
پروژه‌های موفق Uniview سیستم نظارت شهری کامپالا اوگاندا پروژه‌های موفق Uniview سیستم نظارت شهری کامپالا اوگاندا

بیش از دو هزار سال پیش مردم اوراسیا، مسیرهای متعددی را برای مبادلات تجاری و فرهنگی که تمدنهای بزرگ آسیا، اروپا و آفریقا را به هم متصل کند کشف کرده و گسترش دادند که نسل های بعدی آن را “جاده ابریشم” نامیدند. طرح راه ابریشم جدید یا طرح یک کمربند و یک جاده، یک طرح سرمایه‌ گذاری در زیربناهای اقتصادی کشورها و توسعه ی دو مسیر تجاری “کمربند اقتصادی راه ابریشم” و “راه ابریشم دریایی” است که توسط رییس جمهور چین ارائه شده است. هدف این طرح ایجاد یک شبکه ارتباطی مطمئن، پایدار و پیشرفته بین کشورها و دریاهای مجاور می باشد.

 

Uniview، به عنوان تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین مداربسته تحت شبکه و سیستم نظارت تصویری، با ارائه سیستم نظارت شهری با کیفیت و پایدار برای شهر کامپالا، پایتخت کشور اوگاندا، به توسعه این طرح کمک شایانی کرد.

 

 

راهکار Uniview: 

یونی ویو برای نظارت به حمل و نقل در این طرح، در بیش از 40 مکان مختلف دوربین مداربسته اسپیددام نصب کرد که از طریق فیبر به یکدیگر متصل شدند. برای ذخیره سازی و مدیریت تصاویر نیز دستگاه ضبط تصویر (NVR) فراهم کرد. شورای شهر کامپالا قادر است بر تمامی دوربین ها نظارت داشته باشد. هدف از اجرای این پروژه، نظارت بر حمل و نقل در جاده ها و کاهش ترافیک شهری بود.

 

 

رزولوشن بالا: دید بیشتر، وضوح بیشتر

بیش از 3 دوربین اسپیددام در هر نقطه اتصال نصب شده که تصاویر واضحی را از حمل و نقل در هر قسمت نمایش می دهند. دوربین های اسپیددام نصب شده در این پروژه با پشتیبانی از 33X زوم اپتیکال، شورای شهر کامپالا را قادر می سازند تا به فاصله های بیشتری نظارت داشته باشند. این ویژگی در زمان وقوع حوادث بسیار کارآمد است.

 

ویژگی Starlight: تصاویر رنگی و با کیفیت بالا در شب

دوربین های اسپیددام یونی ویو با داشتن سنسور سری Starvis سونی قادرند تصاویر بسیار واضح و شفافی را از اشیاء ثابت و متحرک در شب فراهم می کنند.

 

 

سطح بالای امنیت اطلاعات با تکنولوژی RAID

دستگاه NVR یونی ویو دارای یک منبع برق پشتیبان می باشد تا در زمان بروز اختلال بر روی منبع برق اصلی و یا مشکل در اتصال، دستگاه بدون مشکل به کارکرد خود ادامه دهد. همچنین دستگاه NVR برای ذخیره سازی اطلاعات از تکنولوژی RAID 0,1,5,6,10 پشتیبانی میکند که باعث افزایش کارایی و حفاظت از داده ‌ها می‌شود. اگر بر حسب اتفاق یکی از هارد دیسک ها دچار مشکل شود، دستگاه NVR می تواند مانع از دست رفتن اطلاعات شود و آنها را در کم ترین زمان ممکن بازسازی کند.

 

بیشترین حجم ذخیره سازی داده: ذخیره سازی متوالی 7/24 (24ساعت شبانه روز- 7روز هفته) ، 90 روز

دستگاه NVR امکان ضبط متوالی 7/24 (24ساعت شبانه روز- 7روز هفته) به مدت 90 روز متوالی را برای دوربین فراهم می کند. به عنوان یک منبع اطلاعاتی وسیع، جستجو و پیدا کردن اتفاقات گذشته را به راحتی ممکن می کند.

 

 

Uniview به عنوان هفتمین تولید کننده ی برتر دوربین مداربسته در دنیا از 120 کشور در جهان محافظت می کند. یونی ویو با ارائه محصولات حرفه ای، قابل اعتماد و پیشرفته در حال تلاش برای ایجاد جهانی امن می باشد.

 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !