پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در مدرسه ملی ابن خلدون

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در مدرسه ملی ابن خلدون

5.0 1
پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در مدرسه ملی ابن خلدون پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در مدرسه ملی ابن خلدون

 

یونی ویو به عنوان یک تولیدکننده پیشرو در زمینه دوربین مدار بسته با ارائه راهکارهای نظارت تصویری با کیفیت به بیش از 130 کشور جهان نقش به سزایی را در ایجاد امنیت ایفا می کند. تا کنون این شرکت پروژه های موفق متعددی را در کشورهای مختلف اجرا کرده است، یکی از این پروژه ها ارائه راهکار نظارت تصویری به مدرسه ملی ابن خلدون در بحرین می باشد. مدرسه ابن خلدون که شامل مقاطع تحصیلی دوازده گانه می باشد، یک مدرسه با برنامه آموزشی هماهنگ با برنامه تحصیلی آمریکا، دو زبانه و خصوصی است که مدرک بسیار معتبری نیز به دانش آموزان اعطاء می کند. 

 

راهکار یونی ویو برای مدسه ابن خلدون:

یونی ویو برای مدرسه ابن خلدون راهکار نظارت تصویری جامع و کامل شامل دوربین مداربسته، دستگاه ضبط تصویر و نرم افزار مدیریت تصویر فراهم کرده است. در مجموع 213 دوربین در قسمت های مختلف مدرسه نصب شده که نظارت بر تمامی قسمت های مدرسه را برای کاربران امکان پذیر می کند. در این پروژه دوربین های باکیفیتی از جمله دوربین مداربسته بولت مدل IPC252ERA-X22DUG، دوربین مداربسته اسپیددام با ویژگی سوپر استارلایت مدل IPC6252SR-X33U، دستگاه ضبط تصویر مدل NVR308-64R استفاده شده اند. همچنین برای مشاهده تصاویر دوربین ها در اتاق کنترل مرکزی از نرم افزار مدیریت تصاویر EZStation استفاده شد.  

 

 


بخش های مهم این پروژه:


کارکرد راحت و بدون نیاز به آموزش:
یونی ویو با در نظر گرفتن این نکته که کادر مدرسه ثابت نیستند، سیستم نظارت تصویری این مدرسه را طوری طراحی کرده است تا نیازی به آموزش نداشته باشد و هر مسئول بتواند به راحتی با سیستم کار کند. 


عملکرد سیستم:
محصولات یونی ویو (دوربین مداربسته، دستگاه ضبط تصویر) با بهره مندی از ویژگی های هوشمند مثل جستجوی هوشمند (VCA)، در آنالیز دقیق اطلاعات و صرفه جویی در زمان کمک شایانی به کاربران می کند. 


سرویس P2P Cloud:
محصولات یونی ویو با پشتیبانی از سرویس P2P Cloud امکان مشاهده همزمان تصاویر دوربین را در هر لحظه و هر مکان به کاربر می دهد.


دستگاه ضبط تصویر حرفه ای مدل NVR308-64R:
در این پروژه از 5 دستگاه ضبط تصویر استفاده شده که 4 دستگاه برای ذخیره سازی و 1 یک دستگاه برای پشتیبانی کل سیستم و نگه داشتن سیستم در شرایط پایدار به کار گرفته شده است.

 

 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !