پروژه‌های موفق Uniview فرودگاه بین المللی کیف اوکراین

پروژه‌های موفق Uniview فرودگاه بین المللی کیف اوکراین

5.0 1
پروژه‌های موفق Uniview فرودگاه بین المللی کیف اوکراین پروژه‌های موفق Uniview فرودگاه بین المللی کیف اوکراین

درباره پروژه:
 

به تازگی مدیران فرودگاه بین المللی کیف ژولیانی (Kyiv Zhuliany)، سیستم های نظارت تصویری خود را محصولات Uniview شامل دوربین مداربسته تحت شبکه، دستگاه NVR، جایگزین کرده اند. این فرودگاه در نزدیکی منطقه ای مسکونی در شهر کیف، پایتخت اوکراین ساخته شده است. کیف ژولیانی یکی از فرودگاه های قدیمی اروپا است که در سال 1924 ساخته شده و در حال حاضر مسئولان، در حال توسعه و بهبود بخش های مختلف فرودگاه این فرودگاه هستند. 

 

راهکارهای شرکت Uniview
 

راهکار ارائه شده توسط Uniview استفاده دوربین هایی با قابلیت تصویربرداری با کیفیت عالی در شبانه روز و همچنین استفاده از NVR های رده بالا برای ذخیره سازی بوده است.

 

ویژگی محصولات:
 

WDR: با توجه به طراحی ساخت این فرودگاه که شامل پنجره های بسیار بزرگ می باشد، در بخش های از سالن های فرودگاه، نور بسیار زیادی وجود دارد. دوربین های بولت تحت شبکه Uniview با داشتن قابلیت WDR، علاوه بر ارائه تصویر با کیفیت بالا، امکان تشخیص اطلاعات کلیدی مانند چهره افراد و چمدان ها را برای اپراتورها فراهم کرده اند.

 

IR anti-reflection glass: به طور معمول، فعالیت در فرودگاه به طور پیوسته در 24 ساعت شبانه روز وجود دارد و پروازها ممکن است در هر ساعتی وارد فرودگاه شوند. پیشنهاد Uniview برای بخش های عمومی فرودگاه، استفاده از دوربین مداربسته دام تحت شبکه با لنز فیکس بوده است. این دوربین ها دارای شیشه های ضدبازتاب نور با قابلیت دید در شب تا 30 متر می باشند. این ویژگی ها مشکل عدم تصویربرداری با کیفیت مناسب در زمان شب را در این پروژه برطرف کرده است و تصویری مطابق با نیازهای امنیتی تعیین شده از طرف مسئولان فرودگاه ارائه می دهد.

 

Professional NVR: به منظور پردازش و ذخیره سازی ویدئوها با ثبات و امنیت بالا، در این فرودگاه از NVR 16 Channel (شانزده کانال) استفاده شده است که دارای خروجی HDMI با رزولوشن تصویر Full-HD 1080P می باشد. این ویژگی ها به تیم سرپرستی سیستم های نظارت تصویری فرودگاه، امکان بررسی دقیق و موثر تصاویر ذخیره شده را می دهند.

 

پروژه‌های موفق Uniview: فرودگاه بین المللی کیف اوکراین

نتیجه:

فرودگاه، محیطی خاص و با شرایطی متفاوت نسبت به عموم پروژه ها می باشد که در بخش نظارت تصویری، می بایست از راهکاری با ضریب دقت و امنیت بالا استفاده شود. تجهیزات Uniview که در فرودگاه Kyiv Zhuliany استفاده شده است نیازهای مربوط به تصویربرداری با کیفیت و عملکرد سطح بالا، در راه حفاظت از میلیون ها مسافری که در طی شبانه روز در این فرودگاه رفت و آمد دارند، رفع نموده است.

 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !