پشتیبانی Uniview از پروفایل T استاندارد جهانی ONVIF

پشتیبانی Uniview از پروفایل T استاندارد جهانی ONVIF

3.0 3
پشتیبانی Uniview از پروفایل T استاندارد جهانی ONVIF پشتیبانی Uniview از پروفایل T استاندارد جهانی ONVIF

Uniview عضو کامل استاندارد جهانی ONVIF است که با افتخار از ماموریت ONVIF برای فراهم کردن و بهبود رابط های استاندارد برای همکاری مؤثر محصولات امنیتی تحت شبکه پشتیبانی می کند.ONVIF  در سال 2008 توسط اکسیس، بوش و سونی ایجاد شده است و دارای یک بستر عضویت قوی در شش قاره می باشد. عضویت ONVIF برای تولید کنندگان، توسعه دهندگان نرم افزار، مشاوران، ادغام کنندگان سیستم، کاربران نهایی و سایر گروه های علاقه مند که مایل به شرکت در فعالیت های ONVIF هستند آزاد است.

 

پروفایل T استاندارد ONVIF

پروفایل T برای سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه طراحی شده است. پروفایل T از ویژگی جریان های خروجی تصویر مثل استفاده از فرمت های H.264 و H.265، تنظیمات تصویر، آلارم حوادث مثل تشخیص حرکت و تشخیص خرابکاری پشتیبانی می کند. ویژگی های اجباری برای دستگاه ها شامل صفحه نمایش و جریان های خروجی تصویر است، در حالی که ویژگی های اجباری برای مشتری نیز شامل کنترل PTZ می باشد. پروفایل T همچنین مشخصات ONVIF برای جریان HTTPS، تنظیمات PTZ، تنظیمات منطقه تشخیص حرکت، ورودی های دیجیتال و خروجی ها و صدای دو طرفه برای دستگاه های سازگار و مشتریانی که از چنین ویژگی هایی پشتیبانی می کنند را پوشش می دهد.

 

پشتیبانی محصولات UNV از پروفایل T

Uniview شرکت پیشرو در تولید سیستم های نظارت تصویری در جهان، یکی از اولین تولیدکنندگانی بود که استاندارد های پروفایل T را شناخت و پذیرفت. محصولات نظارت تصویری UNV تست ONVIF پروفایل T را با موفقیت گذراندند و گواهی سازگاری دستگاه (DoC - DEVICE) را کسب کردند.

مشخصات پروفایل T استاندارد ONVIF رسما در تاریخ 28 سپتامبر و ابزار های تست ONVIF نیز در 5 اکتبر منتشر شدند. Uniview به زودی تمامی اطلاعات مربوط به این گواهی را منتشر می کند. در صورت تمایل می توانید از طریق لینک زیر انطباق دستگاه با ONVIF را چک کنید:

https://www.onvif.org/conformant-products/

 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !