پروژه‌های موفق Uniview نصب دوربین مداربسته در کارخانه ADIENT اسلواکی

پروژه‌های موفق Uniview نصب دوربین مداربسته در کارخانه ADIENT اسلواکی

5.0 1
پروژه‌های موفق Uniview نصب دوربین مداربسته در کارخانه ADIENT اسلواکی پروژه‌های موفق Uniview نصب دوربین مداربسته در کارخانه ADIENT اسلواکی

درباره پروژه:

کارخانه ADIENT از بزرگترین تولیدکننده های صندلی خودرو در جهان می باشد. این کارخانه با داشتن 75000 کارمند، 230 کارخانه تولید و مونتاژ در 33 کشور جهان، هر ساله برای میلیون ها اتومبیل صندلی خودرو و تجهیزات جانبی تولید می کند. کارخانه ADIENT در اسلواکی از اصلی ترین تولیدکنندگان تجهیزات ماشین در این کشور است.

 

 

 

 

راهکار Uniview:

Uniview به بهبود سیستم نظارتی ویدئویی در کارخانه ADIENT اسلواکی کمک شایانی کرد. این کارخانه برای مدت طولانی از دوربین مداربسته آنالوگ استفاده می کرد هرچندکه سیستم آنالوگ نیاز کارخانه را برای داشتن تصاویر با کیفیت برآورده نمی کرد. به همین دلیل کارخانه ADIENT تصمیم گرفت تا دوربین مداربسته و دستگاه ضبط تصویر Uniview را جایگزین سیستم نظارت تصویری قبلی کند.

راهکار Uniview برای این کارخانه نصب دوربین مداربسته Fisheye چهار مگاپیکسل و دوربین مداربسته بولت دو مگاپیکسل در بخش تولیدی کارخانه بود تا نظارت بر روند تولید به طور کامل صورت بگیرد. چندین دستگاه ضبط تصویر (NVR) نیز برای مدیریت و ضبط تصاویر به کار برده شدند. همچنین در انبارهای این کارخانه هم از محصولات Uniview برای بالا بردن سطح امنیت استفاده شده است.

از دستگاه های Encoder یونی ویو برای هماهنگی هرچه بیشتر دوربین های مداربسته Uniview با دوربین های مداربسته آنالوگ که از قبل باقی مانده اند استفاده شده است. در این پروژه، سیستم نظارت تصویری جدید Uniview می تواند فضای خارجی شرکت را هم از نظر امنیتی تحت پوشش قرار دهد.

 

 

 

 

نکات مهم:

دوربین های دام به کاررفته در این پروژه دارای ساختاری با 3 محور، شیار کارت حافظه تا ظرفیت 128 گیگابایت، 2 ورودی صدا و استاندارد محافظتی IK10 (ضدضربه) هستند که کاملا با شرایط کارخانه متناسب هستند.

برای تامین برق دوربین ها از یک دستگاه سوییچ PoE یونی ویو استفاده شده است که می تواند تا 250 متر انتقال برق و تصویر بر روی کابل شبکه را پشتیبانی کند. یکی دیگر از مزیت های استفاده از این دستگاه کاهش هزینه های بالای سیم کشی برای مشتری می باشد.

 

 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !