شرکت Uniview، برای اولین بار در کشور چین، بالاترین گواهی استاندارد امنیت را از کمپانی UL برای دستگاه NVR سری 301 دریافت کرد.

شرکت Uniview، برای اولین بار در کشور چین، بالاترین گواهی استاندارد امنیت را از کمپانی UL برای دستگاه NVR سری 301 دریافت کرد.

5.0 1
شرکت Uniview، برای اولین بار در کشور چین، بالاترین گواهی استاندارد امنیت را از کمپانی UL برای دستگاه NVR سری 301 دریافت کرد. شرکت Uniview، برای اولین بار در کشور چین، بالاترین گواهی استاندارد امنیت را از کمپانی UL برای دستگاه NVR سری 301 دریافت کرد.

به تازگی، UL، کمپانی بین المللی دانش امنیت، دستگاه NVR سری 301 شرکت Uniview را با المان های استاندارد جدید IEC/EN/UL 62368-1 برای اولین بار در کشور چین مورد بررسی قرار داد.  IEC/EN/UL 62368-1 یک استاندارد سطح بالا برای بررسی شرایط امنیتی کامپیوترها، دستگاههای ارتباطی، صوتی و تصویری است. این استاندارد با استفاده از روش HBSE یا Hazard-Based Safety Engineering طراحی شده است که بالا بودن دقت در تامین امنیت اطلاعات شخصی را مورد بررسی قرار میدهد. Uniview برای کسب این استاندارد، همکاری کاملی برای بررسی محصولات NVR سری 301 با کمپانی UL داشته است که در نهایت موفق شد بعنوان تنها شرکت در کشور چین، این استاندارد را دریافت نماید. 

 

شرکت Uniview همیشه، کیفیت محصولات خود را در اولویت قرار می دهد. دستگاه های NVR سری 301 کاملا با استانداردهای بین المللی امنیتی تطابق داده شده اند. در طول دوره تحقیق و توسعه، انتخاب اجزای تشکیل دهنده و طراحی محصولات این سری، تامین امنیت، بالاترین درجه اهمیت را داشته است. Uniview همیشه تلاش بسیاری برای ارائه یک محیط امن تر به مشتریان میکند.

 

شرکت Uniview، برای اولین بار در کشور چین، بالاترین گواهی استاندارد امنیت را از کمپانی UL دریافت کرد.

 

به گفته آقای سایمن لیو، رئیس بخش عملیاتی Uniview:

 

“امنیت محصولات، تنها مربوط به توسعه محصولات صنایع مرتبط نیست، بلکه همچنین، کلید توسعه محصولات جدید است. توجه Uniview، به بالاترین تکنولوژی های شاخه امنیت است. ما برای هر محصولی که تولید میکنیم، تلاش میکنیم امنیتی بالاتر از حد استاندارد داشته باشیم و امنیت محصولات در حین استفاده را تضمین میکنیم. Uniview تلاش میکند به بهترین شرکت در زمینه امنیت محصولات تبدیل شود.”

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !