چرا دوربین مداربسته و NVR یونی ویو بخریم؟

چرا دوربین مداربسته و NVR یونی ویو بخریم؟

4.5 2
چرا دوربین مداربسته و NVR یونی ویو بخریم؟ چرا دوربین مداربسته و NVR یونی ویو بخریم؟

Starlight: تصویربرداری رنگی با کیفیت عالی در شب

تکنولوژی Starlight یونی ویو با رزولوشن 1080 پیکسل قادر است تا در شرایطی با نور بسیار کم عکس های رنگی و فوق العاده با کیفیت از محیط ارائه دهد. دوربین های Starlight یونی ویو دارای پیشرفته ترین لنز و شاترهای موجود در بازار هستند.

 

Corridor Mode: حالت راهرو

عملکرد حالت راهرو، مشاهده ی بخش های مفید تصویر نسبت به حالت عادی را 80 درصد افزایش می دهد. این قابلیت راهکاری مناسب برای استفاده در راهروهای طویل، تونل ها و همچنین قطارها می باشد.

 

WDR سخت افزاری با محدوده دینامیکی 120 دسی بل:

این ویژگی دوربین را قادر می سازد تا به خوبی تصاویر تاریک و روشن را در یک قاب به نمایش بگذارد و از سیاه شدن تصویر در محیط هایی با تضاد نوری بالا جلوگیری کند.

 

خروجی برق 12VDC:

دوربین های دام UNV زمانی که از طریق PoE برق خود را تامین می کنند، میتوانند یک خروجی برق 12V DC را برای دستگاه آلارم یا میکروفون فراهم کنند. به این ترتیب شما نیازی برای تامین منبع تغذیه جدا برای آلارم و یا میکروفون نخواهید داشت.

 

کیفیت تصویر فوق العاده ی  : 4K

4K یک استاندارد HD با رزولوشن تصویر 3840 در 2160 پیکسل است. در حالت 4K شما تصویری با کیفیتی 4 برابر بهتر نسبت به (Full HD (1080P و همچنین 8 برابر بهتر از ( HD (720مشاهده خواهید کرد که جزئیات در آن به صورت کاملا واضح نمایش داده می شود.

 

 استاندارد مقاومتی IP67 (ضد آب، گرد و غبار):

استاندارد مقاومتی 67IP دوربین های UNV، از ورود گرد و غبار و آب به دوربین جلوگیری می کند. همچنین دوربین بدون مشکل در عمق یک متری آب به مدت یک ساعت به کار خود ادامه دهد.IP66  نیز به عنوان استاندارد برای مدل های خاص اعمال می شود.

 

 زوم/ فوکوس اتوماتیک:

عملکرد زوم و فوکوس دوربین های UNV با لنز متغیر موتورایز به سادگی از طریق دستگاه NVR، نرم افزار مدیریت تصاویر و یا اپلیکیشن تلفن همراه قابل تنظیم می باشد. این سادگی موجب کاهش زمان نصب و در نتیجه کاهش هزینه های مربوط به آن خواهد شد.

 

خروجی تصویر با چند کیفیت مختلف به صورت همزمان:

تکنولوژی Triple Streams امکان دریافت همزمان سه خروجی از تصویر با کیفیت های متفاوت برای دستگاه های مختلف را فراهم می کند. برای مثال میتوان به صورت همزمان تصویر با کیفیت  fps25 1080 را بر روی دستگاه NVR ذخیره کنید، تصویری با کیفیت fps25 720 را بر روی کامپیوتر ذخیره کرد و همچنین تصویری با کیفیت D1 25fps را با استفاده از انتقال تصویر اینترنتی بر روی تلفن همراه دریافت نمود. این ویژگی امکان مدیریت بهینه ی پهنای باند، هزینه های ذخیره سازی و هزینه های اینترنت را برای کاربر فراهم می کند.

 

سرویس Cloud و به روزرسانی آسان:

کاربر می تواند به راحتی نسخه نرم افزار دستگاه NVR و دوربین های متصل به آن را به صورت مستقیم بعد از اتصال به اینترنت به روزرسانی کنید. به سادگی QR کد را اسکن کنید، به سرویس Cloud متصل شوید و دستگاهتان تنظیم شده است!

 

تکنولوژی فشرده سازی U-Code:

تکنولوژی فشرده سازی عمیق UNV، پهنای باند را تا 95٪ کاهش می دهد. U-Code از روش درک هوشمند مناطق (IRP) برای تشخیص حرکت در هر فریم استفاده می کند و صحنه هایی که حاوی اطلاعات مفید تری باشند را حفظ کرده و در مقابل نقاط نسبتا ثابت مثل چمن ها و دیوارهای سفید را برای صرفه جویی در ذخیره سازی فشرده می کند.

 

پشتیبانی از PoE+:

دستگاه های PoE NVR یونی ویو از تکنولوژی +PoE پشتیبانی می کنند که می تواند تا 25.5 وات را برای هر پورت تامین نماید، درحالیکه که PoE استاندارد حدود 13 وات را تامین می کند. این ویژگی باعث کاهش اتلاف انرژی در طول کابل های طولانی می شود.

 

:Plug & Play 

تکنولوژی Instant plug and play بین دوربین های مداربسته و دستگاه NVR باعث نصب آسان و صرفه جویی در زمان می شود. کافیست دوربین را به دستگاه NVR POE متصل کنید و تصویر را در کمتر از 30 ثانیه بر روی صفحه نمایش مشاهده نمایید.

 

جستجوی هوشمند:

تکنولوژی جستجوی هوشمند به کاربر اجازه می دهد در صورت استفاده از دوربین های هوشمند و تنظیمات ضبط تصاویر بر اساس پارامترهای هوشمند دوربین (نظیر تشخیص عبور از خط، تشخیص ورود به ناحیه غیرمجاز و …) به سرعت به ویدئوی مورد نظر خود دسترسی پیدا کند.

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !