حضور فن آوران امن یاشار در نمایشگاه ایپاس 2019

حضور فن آوران امن یاشار در نمایشگاه ایپاس 2019

3.5 2
حضور فن آوران امن یاشار در نمایشگاه ایپاس 2019 حضور فن آوران امن یاشار در نمایشگاه ایپاس 2019

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیسی امنیتی ایپاس از سال 1380 به پیشنهاد سردار فرماندهی وقت نیروی انتظامی شکل گرفت. در همان سال نیز دوره اول نمایشگاه ایپاس 2002 (IPAS 2002) در زمینه لوازم و تجهیزات پلیسی و امنیتی در سالن همایش صدا و سیما برگزار شد. پس از آن نمایشگاه هر ساله در مهر ماه برگزار می گردد و شرکتها در زمینه نظارت تصویری، فناوری اطلاعات و ارتباطات، حمل و نقل، تسلیحات و مهمات، یونیفرم و لباس های ویژه، ترافیک، ایمنی آتش نشانی و امداد و نجات و ... در آن شرکت می کنند.

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه ایپاس 2019 تهران، از تاریخ 8 الی 11 مهر ماه (دوشنبه تا پنجشنبه) در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار می گردد.

 

فن آوران امن یاشار نماینده انحصاری محصولات نظارت تصویری UNV در ایران و همچنین تولیدکننده دوربین مداربسته ساخت ایران UNV در هجدهمین نمایشگاه ایپاس 98 شرکت می نماید.

 

فن آوران امن یاشار در این نمایشگاه از جدیدترین راهکارهای مانیتورینگ و یکپارچه سازی سیستم های نظارت تصویری UNV ساخت ایران رونمایی می نماید. همچنین در این نمایشگاه جدیدترین محصولات، ویژگی های دوربین های مداربسته و NVR یونی ویو، نرم افزارهای مدیریت تصاویر دوربین های مداربسته تحت شبکه، راهکارهای نظارت تصویری هوشمند UNV به نمایش گذاشته خواهند شد. 

 

زمان نمایشگاه ایپاس: 8 تا 11 مهر، ساعت 9 الی 18

مکان نمایشگاه ایپاس: تهران، خیابان شهید بهشتی، مصلی امام خمینی (ره)، غرفه A2

 

مشتاقانه منتظر حضور گرمتان هستیم.  

 

 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !