معرفی دستگاه ضبط هیبریدی یونی ویو (Hybrid NVR)

معرفی دستگاه ضبط هیبریدی یونی ویو (Hybrid NVR)

5.0 2
معرفی دستگاه ضبط هیبریدی یونی ویو (Hybrid NVR) معرفی دستگاه ضبط هیبریدی یونی ویو (Hybrid NVR)

Uniview اولین دستگاه ضبط تصاویر هیبریدی خود را معرفی کرد. NVR201-04U و NVR201-08Q جدیدترین مدل دستگاههای NVR هیبریدی می باشند که برای ضبط تصاویر هر دو مدل دوربین مداربسته آنالوگ و دوربین مداربسته تحت شبکه به کار برده می شوند. درون این دستگاه NVR، انکودر (رمزگشا) موجود است که به کمک آن دستگاه قادر است تصاویر ضبط شده را تا رزولوشن 5 مگاپیکسل پردازش کند. کاربران می توانند تعداد کانال دوربین مداربسته آنالوگ و یا دوربین مداربسته تحت شبکه را بسته به نیاز خود انتخاب کنند. به کمک تکنولوژی رمزگذاری منحصر به فرد یونی ویو، پهنای باند و فضای ذخیره سازی به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند. این راهکار برای منازل مسکونی، فروشگاه ها و هتل ها بسیار مناسب می باشد. یونی ویو سعی دارد تا با ترکیب و نوآوری، نظارت را ساده تر و موثرتر کند. 

 

نکات مهم دستگاه NVR هیبریدی

 انعطاف پذیری  ورودی ویدئو کامپوزیتی، انتقال اطلاعات تا 500 متر

یونی ویو برای انعطاف پذیر کردن دستگاه ضبط تصویر هیبریدی برای کاربران، تنظیمات حالت ویدئو را ثابت نکرده تا کاربر بتواند بنا به نیاز خود تنظیمات را تغییر بدهد. دستگاه NVR هیبریدی همچنین از انتقال اطلاعات تا 500 متر نیز پشتیبانی می کند که همین امر باعث صرفه جویی موثر در هزینه ها می گردد. 

 

 سازگاری   5 در 1، پشتیبانی از ONVIF

دستگاه ضبط تصاویر هیبریدی یونی ویو از تمام دوربین های مداربسته تحت شبکه، TVI، AHD ،CVI و CVBS موجود در بازار پشتیبانی می کند. دوربین های IP که عضو ONVIF هستند به راحتی می توانند به این دستگاه NVR متصل شوند. با وجود این قدرت سازگاری بالا، کاربران در زمان انتخاب دوربین مداربسته گزینه های بیشتری را در اختیار دارند. 

 

 قدرتمندی  رمزگذاری تا رزولوشن 5 مگاپیکسل برای دوربین آنالوگ، رمزگشایی تا رزولوشن 8 مگاپیکسل برای دوربین مداربسته تحت شبکه

دستگاه NVR هیبریدی یونی ویو با داشتن SoC (سیستم روی تراشه) قدرتمند و قابلیت رمزگذاری جریان های ویدئویی خروجی تا رزولوشن 5 مگاپیکسل و رمزگذاری جریان های ویدئویی آنلاین تا 2 مگاپیکسل بهترین تجربه ی نظارت ویدئویی را برای کاربران فراهم می کند. این NVR قادر است جریان های ویدئویی را تا رزولوشن 8 مگاپیکسل رمزگشایی کند. 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !