بیانه Uniview درباره انتقال سهام

بیانه Uniview درباره انتقال سهام

5.0 1
بیانه Uniview درباره انتقال سهام بیانه Uniview درباره انتقال سهام

شرکت Uniview در پی انتقال سهام این شرکت بیانه ای صادر کرده است که ترجمه این بیانیه به شرح زیر می باشد. همچنین متن اصلی هم در قالب عکس، در پایان قرار گرفته است:

 

مشتریان و همکاران عزیز


از انتخاب Uniview، برای کسب و کار خود، از شما سپاسگزاریم.


در روزهای گذشته، Uniview قراردادی مبنی بر انتقال سهام این شرکت بین سهامدران قبلی و سرمایه گذاران جدید منعقد کرده است. جهت شفاف سازی، جزئیات درباره این قرارداد را بشرح زیر اعلام میکنیم:

 

1- سرمایه گذار قبلی Uniview، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی (Private equity) بوده که به عنوان سهامدار، با حمایتهای خود، به سرعت رشد این شرکت در 5 سال گذشته کمک کرده است. با توجه به رویه صنعت در بخش مالی، سرمایه اولیه به میزان مناسب برداشت از حساب رسیده است که این بازگشت سرمایه در حساب های Uniview در جهت توسعه کسب و کار بسیار قابل ملاحظه است.

 

2-  Uniview شرکتی مستقل است که سازماندهی داخلی آن به خوبی تثبیت شده و از نظر مالی دارای ثبات است. ارقام مربوط به فروش و حاشیه سود این شرکت در سالهای اخیر، نشان دهنده رشد مالی بسیار چشمگیر می باشد. در حال حاضر، کمپانی ما از نظر قانونی و مالی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد.

 

3-  بعد از انعقاد این قرارداد، Uniview به عنوان شرکتی مستقل و مجزا به فعالیت خود ادامه می دهد. سرمایه گذاران جدید Uniview با حمایت مالی، گسترش بازار و هماهنگی استراتژیک، با Uniview همکاری خواهند کرد. هر اطلاعاتی در خصوص بحران مالی Uniview، مشکلات مالی و یا احتمال ورشکستگی مالی، جعلی و نادرست می باشد.

 

تولید محصولات با کیفیت و ارائه خدمات حرفه ای به مشتریان، از ابتدای راه اندازی این شرکت، از اهداف اصلی ما بوده است.

 

ما بدین وسیله تاکید می کنیم که تمام قراردادها و اسناد قانونی که در زمان سهامداران قبلی ثبت شده بود، همچنان معتبر و اجرایی هستند. Uniview به مفاد قراردادها و تعهدات خود پایبند خواهد بود و بیشترین تلاش خود را برای حفاظت از منافع مشتریان و ارائه محصولات باکیفیت و سرویس های حرفه ای مانند گذشته، انجام خواهد داد.

 

از حمایت و پشتیبانی شما، صمیمانه سپاسگذاریم.

Zhejiang Uniview Technologies Co., Ltd.

دسامبر 2016

بیانه Uniview درباره انتقال سهام

 

دیدگاه


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید !