درباره شرکت فناوران امن یاشار | UNIVIEW


شرکت Uniview (تمامی محصولات Uniview در سراسر جهان با نشان تجاری UNV عرضه می شود) با داشتن سابقه طولانی و تجارب ارزشمند در صنعت IT،‌ در حال حاضر یکی از شرکت های پیشرو در عرصه تولید سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه است که از سال 2011 به صورت اختصاصی فعالیت خود در صنعت سیستم های نظارت تصویری در کشور چین گسترش داد.

Uniview دومین تولید کننده بزرگ کشور چین در زمینه سیستم های نظارت تصویری پیشرفته (High-End) و همچنین سومین تولید کننده بزرگ کشور چین و چهارمین شرکت در رده بندی جهانی در تمامی بخش های مربوط به صنعت سیستم های نظارت تصویری می‌ باشد که این آمار با توجه به اعلام درآمدهای سال 2015 شرکت ها بدست آمده است.

در حال حاضر بازار، Uniview را به عنوان شرکتی که تمرکزش بر روی تولید محصولات با کیفیت بالا شناسایی میکند.

فعالیت های Uniview در طی سالهای اخیر نشان میدهد مشتری مداری،‌ نوآوری و بهینه سازی محصولات به عنوان فرهنگ این شرکت، باعث روند بسیار رو به رشد و موفق این شرکت شده است.

امنیت بهتر،‌ دنیای بهتر شعار Uniview است. همچنین تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده در عرصه محصولات نظارت تصویری هدفی است که مدیران این شرکت برای رسیدن به آن در سالهای آینده تلاش و برنامه ریزی خواهند کرد.

منابع انسانی Uniview

Uniview در حال حاضر بیش از 4000 کارمند دارد،‌ همچنین این شرکت دارای دپارتمان تحقیق و توسعه (R&D) بسیار فعال در شهرهای هانگزو و شنزن می باشد که بهترین و فعال ترین تیم تحقیق و توسعه در صنعت سیستم های نظارت تصویری است. این تیم تحقیق و توسعه تا به حال بیش از 900 اختراع ثبت کرده و در حال حاضر نیز در هر هفته حدود 3 اختراع جدید ثبت می کند. Uniview در طراحی این اختراعات از خلاقانه ترین و کاربردی ترین راهکارها برای بهبود عملکرد محصولاتش استفاده میکند.

محصولات Uniview

Uniview‌ شرکتی است که در واحد تولید، کیفیت محور عمل میکند و الگوی طراحی و تولید تمام محصولاتش نیز متعلق به خود این شرکت است که در بازار نمیتوان نمونه مشابهی با خصوصیات محصولات این شرکت را بدست آورد. این محصولات در گروههایی مانند:‌ دوربین های تحت شبکه، NVR، Encoder،‌ Decoder، IP SAN و نرم افزار مدیریت تصاویر و اپلیکیشن های موبایل برای مدیریت و نظارت ساده تر تولید میشوند.

همکاران Uniview

Uniview دارای شبکه فروش گسترده در 145 کشور مختلف در سراسر جهان است و در قاره های اروپا، آمریکا، آفریقا،‌ آسیا و اقیانوسیه دارای نمایندگان فروش مختلفی می باشد.

در سال 2016 نیز،‌ فن آوران امن یاشار موفق به کسب نمایندگی انحصاری شرکت Uniview در کشورمان شده است.

جوایز Uniview

شرکت Uniview از سال 2007 تا به امروز، ‌هر ساله جوایز متعددی را کسب کرده است که در این بازه زمانی کوتاه بیش از 50 جایزه و گواهی نامه مختلف به این شرکت موفق اهدا شده است. برخی از این جوایز عبارتند از:

1- کسب رتبه سومین شرکت برتر چین در صنعت ITS در سال 2014

2- کسب جایزه بهترین دوربین IP برای دوربین مدل IPC542E-DH-IN در

همایش Secutech Excellence Awards در سال 2014

3- کسب جایزه sThe Mayor Cupبرای طراحی دوربین دام PTZ در سال 2013

4- کسب جایزه A&S بعنوان یکی از 10 شرکت برتر در زمینه سیستم های نظارت تصویری سال 2013

5- کسب جایزه بهترین طراحی در همایش iF Design آلمان برای دوربین دام PTZ در سال 2012

6- کسب جایزه Golden Cauldron در همایش CPSE برای دوربین IP مدل HIC5421 در سال 2011

7- دریافت توصیه نامه استفاده از محصولات Uniview در پروژه "امنیت شهر"

8- دریافت گواهی CPSE در سال 2010

 

شرکت فن آوران امن یاشار


شرکت فن آوران امن یاشار به عنوان بزرگترین وارد کننده سیستم های نظارتی در ایران با استفاده از شبکه فروش گسترده و خدمات پس از فروش خود توانسته است ضمن تسهیل دسترسی به محصولات جامع، گامی مهم در جهت تامین رضایت مشتریان مطرح بردارد. در این شرکت توانسته ایم با انجام پروژه های بزرگ نظارت تصویری در کشور، در تمامی مراحلِ مشاوره، طراحی و پیاده سازی، خود را به عنوان نامی معتبر در بازار رقابتی ایران معرفی نماییم. همچنین با بهره گیری از متخصصان ایرانی در کنار کارشناسان خارجی و ارائه محصولاتی با برترین تکنولوژی های روز دنیا، توانسته ایم رویکردی نوین را به عرصه سیستم های نظارت تصویری ارائه دهیم.